fbpx
Дозвілля
Що відбудеться з вашим тілом, якщо з’їдати 1 яйце в день?

Багато людей навіть повністю виключають їх з раціону, піклуючись про своє здоров’я!

Сьогодні дослідження дієтологів підтверджують: яйця необхідно вживати в їжу всім. Тільки люди, які страждають на діабет і алергією, повинні обмежувати себе. Для інших цей продукт — безцінний!

Обов’язково включаю яйця в своє щоденне меню, і ось чому.., передає ЗМІ

Скільки яєць можна їсти в день.

Яйце — легкозасвоюваний продукт.

Яєчний білок засвоюється організмом на 98 % відсотків. Це відмінний будівельний матеріал для нових клітин. Важливо їсти яйця для зростання м’язової маси і підтримки її на належному рівні.Вживання 1 яйця в день допомагає схуднути. Поживний білковий продукт сприяє швидкому насиченню, зниження апетиту і хорошого метаболізму.

Особливо корисно їсти яйця на сніданок! Це допоможе твоєму організму контролювати гормон голоду грелін, не переїдати і відмінно себе почувати.

Яйця багаті вітамінами.

Яйця мають у своєму складі цілий набір корисних вітамінів. В одному яйці можна виявити вітамін А — 5% від добової норми і вітамін D — 10% від добової норми. Фосфор, залізо, цинк, йод, ретинол, рибофлавін — всі ці мікроелементи присутні в яйцях.Якщо ти їси 1 яйце щодня, можна не турбуватися про здоров’я очей: антиоксидант лютеїн убезпечить очний м’яз від вікової дегенерації, а вітамін А врятує від «курячої сліпоти» в темний час доби.

Яйця захищають від остеопорозуВарене яйце некруто — гарантія того, що твої кістки будуть міцними. Проблема крихких кісток болюча для багатьох людей, особливо для жінок, яким за 40. Варто убезпечити себе, щоб у майбутньому не мати зайвого клопоту зі здоров’ям!

Яйця підкріплюють мозок.

У складі яєць присутній холін — суперпродукт для мозку! Він допомагає поліпшити пам’ять, творче мислення, швидку реакцію на подразники.

Для працівників розумової праці ця їжа просто незамінна!Якщо у дитини після 3 років немає алергії, дуже важливо забезпечити його 1 яйцем в день для правильного розвитку мозку і формування здорового гормонального фону.

Яйця знижують ризик виникнення атеросклерозу!Після вживання яйця в їжу рівень холестерину не підвищується в крові! Холестерин в яйцях урівноважений в них фосфатидами (сполуками, схожими на лецитин).

Фосфатиди перешкоджають виникненню атеросклеротичних бляшок у судинах.Краще вживати варені яйця, без вершкового і оливкового масла. Це на 100 % убезпечить тебе від виникнення проблем з печінкою.

Зверніть увагу: тонка, ломающаяся шкаралупа яєць говорить про зниженої харчової цінності продукту. Але колір шкаралупи не показник користі яйця, як прийнято вважати!

Якщо ти нечасто їж яйця, варто змінити стан речей. Страви з яєць готуються швидко, а позитивний вплив на весь організм не викликає сумнівів!

1 яйце в день створить диво з твоїм здоров’ям.

Читайте також:ЧЕРЕЗ РІК ШКОЛИ СТАНУТЬ ПРОФІЛЬНИМИ: 9 ПРЕДМЕТІВ З 22 (ВІДЕО)

Джерело.

facebook