fbpx

Що потрібно викинути, щоб налагодити особисте життя кожній жінці?

Що потрібно викинути, щоби налагодити особисте життя кожній жінці?

Чим швидше ви звільните будинок від зайвих речей, тим швидше залучите енергію кохання.

Чому не можете налагодити особисте життя? Перепробували купу способів?

Фахівці вважають, що в захаращеному просторі будь-яка людина втрачає енергію та наповнюється негативними думками. Чим швидше ви звільните будинок від зайвих речей, тим швидше залучите енергію кохання.

1. Фотографії та подарунки «колишнього». З цього варто почати не просто тому, що новому чоловікові неприємно буде бачити все це. Ви не зможете розпочати нові стосунки, не закінчивши старих.

Тому що складно повністю поринути у новий роман, застрягши в минулому. Якщо ви відчуваєте, що поки що не готові розлучитися зі «свідками» минулого зв’язку, просто сховайте їх подалі.

2. Кімнатні квіти. Здавалося б, що вони можуть мати до чоловіків? Однак рослини мають особливу енергетику, яка може «витісняти» чоловічу зі своєї території. Так діють ліани: вони витягують енергію.

Штучні і засушені квіти мають «мертву» енергетику і символізують владу всього віджилого. Якщо ви шукаєте пару – не тримайте їх у квартирі. Віддайте перевагу квітучим рослинам, наприклад, герані, що приносить умиротворення в будинок.

3. Іграшки та «дитячі» речі. З психологічної точки зору, велика кількість подібних предметів говорить про інфантилізм господині та небажання дорослішати. А у маленької дівчинки не може бути партнера, лише «тато».

До того ж ваш новий знайомий може почуватися не у своїй тарілці, залишаючись на ніч у дитячій. Заберіть ці речі і доведіть спочатку собі, що ви доросла жінка, яка не грає у «дочки-матері», а планує будувати справжнє сімейне життя.

4. Потерті аксесуари та біжутерія, заношені речі одразу зіпсують про вас враження. Облізлі сумки, пояси і прикраси, що потьмяніли, миттєво нададуть віку і накладуть відбиток бідності і зневіри. Рідкісний чоловік здатний розпізнати справжність прикраси або вартість сумки, але вважати з вашого образу відчуття безнадійності і невдоволеності вийде відразу.

А кому ж захочеться почуватися невдахою поряд із такою жінкою. Позбудьтеся побитих часом речей, замінивши їх, можливо, на недорогі, але модні.

Поки ви будете упорядковувати своє житло, всередині вас складеться нове бачення ситуації і з’являться енергія і бажання влаштувати особисте життя.

You cannot copy content of this page