fbpx

Що не можна робити у церкві?

Що не можна робити у церкві?

Багато віруючих людей, які приходять у храм, не знають, як правильно поводитися.

Церкви вважаються священним місцем, тому є багато заборон під час її відвідин. Звичайно, якщо ви неналежно поводитеся, вас не виженуть, але варто ознайомитися з правилами поведінки в церкві, щоб не накликати біду на себе і свою сім’ю.

Гучні розмови та бесіди на абстрактні теми

У храмах варто розмовляти пошепки, щоб не заважати іншим людям. Справа в тому, що багато віруючих приходять до храму за молитвою, а гарна акустика та гучні голоси можуть відволікти від цього. Також у храмах не можна розмовляти абстрактні теми, оскільки це місце призначене для іншого.

Священнослужителі кажуть, що людей, які розмовляють у храмі протягом тривалого часу, просять вийти на вулицю та продовжити розмову там.

Їжа та питво

У храмах не приємно їсти і пити щось окрім святої води та просфор, а також жувати жуйку. Це вважається неповагою до всіх присутніх, а також заважає людям молитись. У храмах існують спеціальні їдальні, де можна зайнятися трапезою.

Використання телефону

Гучні розмови телефоном суворо заборонені у храмах, оскільки вони заважають іншим людям.

Переписуватись з іншими людьми священнослужителі рекомендують за межами церкви, оскільки світло від телефону та звуки можуть відволікати інших людей від їхніх справ. Крім того, це вважається неповагою до священнослужителів та релігії.

Зовнішній вигляд та одяг

Усі знають, що чоловікам не можна заходити до церкви у головних уборах, а жінкам, навпаки, без них. Проте існують певні правила, які стосуються одягу та загального зовнішнього вигляду. Священнослужителі рекомендують одягатися скромно, але охайно та красиво. Жінкам не можна яскравого макіяжу, щоб чоловіки в церкві думали про бога, а не про жіночу красу. Також існує думка, що жінкам не можна заходити до церкви у штанах, але це не так. Головне, щоб штани були скромними та не обтягуючими.

You cannot copy content of this page