fbpx
Дозвілля
Ще одна жертва пластики: Настя Каменських стала копією Аліни Гросу, фанати приголомшені змінами зірки (ФОТО)

Пластичний хірург зі світовим ім’ям Іван Маньєро, який виступав експертом в шоу “Операція краса”, уважно роздивився відомих українських красунь. На думку Маньєро, Світлана Лобода таки збільшила губи, хоча вона від цього відмовляється, але у лікаря є професійні аргументи.

“Вуста мають звужуватися по краях. Якщо вони силіконові, то цього звуження немає і губи товсті по всій довжині. Саме це ми тут і бачимо”, – прокоментував хірург. У Камалії, каже Іван, губи вдаліші, але теж штучні. Так само як і ніс, і очі, а обличчя зірки пережило не одну ін’єкцію краси. І, на думку хірурга, дарма.

У Анни Седокової Іван Маньєро бачить пластику носа і силіконові груди, які лікар вважає неприродно великими. Найвдаліший приклад пластичної хірургії в українському шоу-бізі, на думку лікаря Маньєро, – це Таїсія Повалій. А найсумніший приклад – Ірина Білик.

“Це обличчя геть утратило свою природність після хірургічних втручань”, – сказав хірург про Білик.

Жодна з зірок, чию штучність помітив Маньєро, не погодилася коментувати його вердикт. А природну вроду знаний у Європі пластичний хірург побачив лише в однієї української співачки – Насті Каменських.

Читайте також: Епатажна Даша Селфі розпитала у депутатів, скільки коштує хліб? Ось що з цього вийшло (відео)

@kamenskux @miminskux @nkblog

Світлину опубліковано користувачем Настя Каменских (@kamenskux)

Джерело.