fbpx
Дозвілля
Ще мить і наступить наше українське Надвечір‘я, якого ми з нетерпінням та радістю чекаємо. За стіл сідають всі дорослі і малі, якщо є старенькі люди. Приїжджають до батьків діти зі своїми дітьми

Ще мить і наступить наше українське Надвечір‘я, якого ми з нетерпінням та радістю чекаємо. Кожна господиня від самого ранку, крутиться на кухні, як білка в колесі. То ж так багато треба зробити! Приготувати дванадцять страв до вечері. А це точно не є так легко. І потрібно вгадати з сіллю та перцем, бо Свят вечір є пісним днем і рекомендується їсти, як зійде перша зірка, яка символізує ту що всім сповістила про народження Христа.

За стіл сідають всі дорослі і малі, якщо є старенькі люди. Приїжджають до батьків діти зі своїми дітьми. Вечеря та Різдво символізує родину, воно є сімейним святом, то ж рідні люди стараються зійтися та провести цей незвичайний час разом. Разом радіють народженому Дитятку, колядками прославляють Його.

Ще кожен радіє, що дожив до того величного святкування і чує ту колядку та може сам її заколядувати, віддавши шану Найвищому Світлу, яке зійшло до людей, у вигляді звичайної дитини, щоб відчинити Рай для кожної людини.

Ще мить! І в наших душах поселиться новонароджений Ісусик, якого нам потрібно достойно зустріти. З чистою і щирою душею та з любов’ю. Потрібно відкрити свої серця і замкнути лише тоді коли Він зайде, щоб наш маленький Гість жив у наших приготовлених серцях, щоб ми відчували Його святу ласку цілий рік. Щоб берегли святість душі і наш Спаситель почувався комфортно в наших серцях, щоб хотів залишитись, щоб ніколи не покидав домівку, у вигляді нашого серця!

Галина Мазурик, “Надходить щаслива мить”