fbpx

Ще до фіналу мене в колективі стали кликати “beautiful”: Українка розповіла цікаві деталі про перемогу на “Місіс Всесвіт – 2017”

Юліана Короченцева, переселенка з Луганська, представила Україну на конкурсі “Місіс Всесвіт – 2017”, що відбувся у Південно-Африканській Республіці. Українка, яка виховує п’ятирічну доньку та десятирічного сина, спеціальний титул – “Найкрасивіша жінка Всесвіту” – дістала ще до фіналу. Пише газета “Експрес

– У “Місіс Всесвіт” брали участь представниці 84 країн, заміжні жінки віком від 25 до 45 років, – розповідає Юліана Короченцева. – Усі вони мають дітей, а деякі вже навіть маленьких онуків! Цей конкурс – для жінок, які займаються різними соціальними проектами, опікуються незахищеними верствами населення. Наприклад, його переможниця конкурсу – місіс В’єтнам – 43-річна бізнес-леді, яка має сім’ю й активно займається доброчинністю.

Варто відзначити, що, на відміну від конкурсу “Міс Всесвіт”, тут не беруть до уваги ні параметрів учасниці, ні її зросту.

– Однак саме вам дістався титул найкрасивішої!

– Його мені дали ще до фіналу конкурсу. Уже після близького знайомства з учасницями та організаторами мене в колективі стали кликати “beautiful”, називати найкрасивішою. Зрештою, у мене класичні параметри – 88-60-90, зріст – 173 сантиметри.

– Доводилось перед конкурсом спеціально сидіти на дієтах?

– Уся моя сім’я правильно харчується, тому не треба було дотримуватися якихось незвичних дієт. Крім того, я багато років займалася танцями, а спорт досі невід’ємна частина мого життя. Щоранку ми з чоловіком бігаємо, і дітей привчаємо дбати про здоров’я.

– А який проект ви презентували на конкурсі?

Читайте також: Україна може домовитися про безвіз з ще однією країною Європи

– Я підготувала доповідь і відео про статистику наcильcтва в нашій країні в нашій країні та способи боротьби з нею. Адже і вдома я долучаюся до проектів, які мають на меті запобігти жорcтокоcті в сім’ях.

– Чому вас хвилює саме ця проблема?

– Я вимушена переселенка, до вiйни з чоловіком і двома дітьми жила в Луганську. Ми змушені були покинути свою домівку. Морально для нас це було дуже важко. За статистикою, 70% родин переселенців у відчаї, у таких сім’ях часто панує домашнє наcильcтво.

You cannot copy content of this page