fbpx
Дозвілля
Щасливий татко Лірник показав перше фото дружини з немовлям та розповів про рідкісне ім’я (фото)

Кохана тренера “Ліги сміху” народила донечку.

Новоспечений татко Антон Лірник у розмові із ТСН.ua вперше поділився подробицями поповнення у родині.

Донька шоумена та дизайнерки Марини з’явилася на світ у День космонавтики, 12-го квітня. Малечу назвали Марфою, хоча артист спочатку пропонував інший варіант.

“Ім’я прийшло спонтанно, просто мою дружину Марину в дитинстві мама ласкаво називала Марфою. Це настільки їй подобалося, що вона мріяла назвати свою доньку саме Марфою. Звичайно, я наполягав на імені Валентина, оскільки вона народилася у День космонавтики. На честь Валентини Терешкової, але Марина не прийняла моїх пропозицій. Вона сказала: значить так, Антоне, народиться дівчинка, я її побачу, подивлюся на неї та зрозумію, як її звати. І коли народилася Марфа, Марина взяла її на руки і сказала, що вона викапана Марфа”, – зізнався він.

Актуальне питання схожості, яке усі батьки та родичі обговорюють чи не найпершим, у Лірників спровокувало диспут. Характерною для нього манерою, тренер “Ліги сміху” віджартовується, відповідаючи на запитання про це.

“Вона схожа на людину – це можна сказати достовірно. Зрозуміло, що з перших хвилин ми стали ділити органи (сміється, прим. ред). Ну тобто, ніс точно мій, губи теж мої. Стосовно очей триває гаряча дискусія. Вона така, темненька, схожа на мене у цьому сенсі.

За словами Антона, його кохана почувається добре, а сам він хоче наразі якнайбільше часу проводити з маленькою, оскільки “можна безкінечно дивитися на вогонь, воду та на своїй новонароджених дітей”.

Старшу сестричку новонародженої Марфи, Соню, знайомитимуть із крихіткою сьогодні. Оскільки, раніше вона трошки прихворіла.

Нагадаємо, Антон Лірник та його кохана Марина стали подружжям на початку 2017-го, а передувало цьому надзвичайно романтичне освідчення у Парижі.

Читайте також:ЧИ МОЖНА ПЕРЕХРЕСТИТИ ДИТЯ З ІНШИМ КУМОМ?