fbpx
Спорт
Шевченко – основний кандидат на посаду головного тренера збірної України
Сьогодні в ЗМІ просочилася інформація про те, що Андрій Шевченко є одним з головних кандидатів на пост головного тренера національної збірної України.
Вчора в ефірі програми Великий футбол на телеканалі Футбол-1 з’явилася інформація про те, що нібито матч третього туру групового етапу на Євро-2016 проти Польщі стане останнім для нинішнього головного тренера збірної України – Михайла Фоменка.
Нинішній контракт Фоменко з ФФУ розрахований до завершення Євро, але український фахівець вже оголосив про те, що не претендуватиме на нову угоду.
Головним кандидатом на можливу вакантну посаду головного тренера збірної є нинішній асистент Фоменко – Андрій Шевченко, повідомляє Sportarena.
Кандидатура Шевченка розглядається як пріоритетна, але для її затвердження потрібна не тільки згода самого фахівця, але і досить тривала процедура узгодження з виконкомом ФФУ.
Очікується, що всі формальності будуть улагоджені вже до кінця липня, щоб в серпні збірна вже мала головного тренера. Нагадаємо про те, що у вересні стартує відбірковий турнір до чемпіонату світу 2018 року, який пройде в Росії.
Читайте також: УЄФА відкрив дисциплінарні справи проти федерацій футболу Угорщини, Бельгії і Португалії