fbpx

“Шахтар” зазнав поразки від “Сельти” і завершив виступи у Лізі Європи

У другому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи донецький “Шахтар” у Харкові приймав іспанську “Сельту”, передає кореспондент УНН.

У першому таймі у гостей виділявся нападник Яго Аспас, котрий весь час створював небезпеку біля воріт українського колективу. У господарів варто відмітити момент на 10 хвилині Коваленка, який не зумів скористатися помилкою воротаря галісійців.

В цілому гра проходила нервово — гості давили та намагалися вирівняти становище за підсумком двоматчевої баталії, а “Шахтар” тримав захист та відповідав своїми гострими спробами.

На початку другої половини Фред та Бланко Лещук завдали небезпечні удари по воротах “Сельти”, але кіпер Альварес був на місці. Атака “гірників” на 59 хвилині завершилася взяттям воріт Віктора Коваленко, але арбітр зафіксував офсайд в українського півзахисника і не зарахував гол.

Через кілька хвилин іспанці відповідали дуже гостро, але Андрій П’ятов відзначився сейвом. Згодом після чергової спроби гостей вийти вперед захисник донеччан Іван Ордець прийшов на допомогу А.П’ятову та виніс м’яч практично з лінії воріт.

Справжній штурм влаштували іспанці в останній п’ятихвилинці і домоглися свого. П’ятов збив Гвідетті у власній карній зоні і пенальті реалізував Аспас (1:0) після чого матч продовжився двома екстра-таймами в яких гол Густаво Кабрала вивів “Сельту” в наступний етап змагань, адже за підсумком двох поєдинків перемогла “Сельта” — 2:1.

Зауважимо, що на стадіоні “Металіст” були присутніми 33 117 уболівальників.