fbpx
Дозвілля
Сестра Парасюка тестується у київську поліцію (фото)

Сестра народного депутата України Володимира Парасюка Ірина Голуб пройшла перший етап відбору в патрульну поліцію Києва.

“Я пройшла тільки перший етап. Здавала тести на логіку та знання законів. Питання були гострі, але з максимальних 60 балів набрала 54. Крім філологічної, маю юридичну освіту. Дещо довелося відновити в пам’яті, а закон про Нацполіцію або антикорупційне законодавство довелося вчити з нуля. Було нескладно”, – розповіла Голуб.

Зараз вона проходить військово-лікарську комісію. Попереду ще фізична підготовка і психолого-психіатрична експертиза, а також співбесіда.

“Я людина молода, а тому хочу також брати участь у реформуванні нашої держави. Вірю в реформу МВС і нову поліцію. За всіма критеріями підходжу. Подумала: чому б не спробувати? Адже зараз стоїть питання: після декрету повертатися назад в університет на кафедру, або спробувати щось інше”, – сказала Голуб.

При цьому вона зазначила, що у комісіях не знають, що вона сестра Парасюка, і сам нардеп до останнього не знав, що вона збирається стати патрульним поліцейським.

Читайте також: ПАРАСЮК З ДІВЧИНОЮ: БЕЗМЕЖНЕ КОХАННЯ (ФОТО)

парасюз з сестрою

Джерело.