fbpx

Сенсація в Лізі чемпіонів: “Барселона” пройшла “ПСЖ” після 0:4 на виїзді

“Барселона” з рахунком 6:1 розгромила “ПСЖ” в матчі-відповіді і вийшла в 1/4 фіналу ЛЧ

“Барселона” сенсаційно вийшла у чвертьфіналі Ліги чемпіонів! На своєму полі каталонці розгромили “Парі Сен-Жермен” у матчі-відповіді 1/8 фіналу з рахунком 6:1, який дозволив пробитися в наступний раунд після виїзної поразки з рахунком 0:4.

Вперше в історії Ліги чемпіонів команда змогла відігратися після поразки в чотири м’ячі в першому матчі.

Матч пройшов у середу на стадіоні “Камп Ноу” в Барселоні. У складі переможців голи забили Луїс Суарес (3-тя хвилина), Ліонель Мессі (50, з пенальті), Неймар (88 і 90+1, з пенальті) і Роберто (90+5). У “ПСЖ” відзначилися Едінсон Кавані (62) і Левен Кюрзава (40), який вразив власні ворота.

Суперник іспанського клубу по чвертьфіналу визначиться за підсумками жеребкування, яка пройде 17 березня в швейцарському Ньоні.