Події
СБУ оприлюднила переговори терористів щодо збиття літака ІЛ-76 (аудіо)

Служба безпеки отримала беззаперечні докази того, що Ігор Плотницький з Андрієм Патрушевим та Олександром Гурєєвим були організаторами теракту українського літака ІЛ-76.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

“Ігор Плотницький, який на час скоєння злочину був командиром незаконного збройного формування “батальйон “Зоря”, разом з А. Патрушевим (на той час його заступником) та командиром незаконного збройного формування “Вітязь” О.Гурєєвим були безпосередніми організаторами терористичного акту. З метою блокування сил АТО вони влаштували засідки та керували групами бойовиків, озброєних ПЗРК, що перекривали авіаційне сполучення аеропорту Луганська”, – йдеться у повідомленні.

Бойовики влаштували засідки і керували групами, озброєними ПЗРК, які перекривали авіаційне сполучення аеропорту міста Луганськ.

Прокуратура Дніпропетровської області затвердила обвинувальний акт стосовно терористів та направила до суду. Дії бойовиків кваліфіковано як терористичний акт.

Нагадаємо, 14 червня 2014 року військово-транспортний літак Повітряних Сил ЗСУ ІЛ-76 при заході на посадку на аеродром Луганськ був підбитий терористами. Загинули 49 військовослужбовців.

Читайте також: “Нацистський скандал” із Зозулею в Іспанії: стала відома позиція ФІФА

Джерело.

Related Post

facebook