fbpx

Рунічний гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень із 24 по 30 липня

Рунічний гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень із 24 по 30 липня

Овен – руна Беркана

Поява руни свідчить про настання періоду зростання. Ти добре почуватимешся як фізично, так і емоційно, час сприятливий для навчання, підвищення кваліфікації, розвитку власної особистості, любові. Руна вказує на те, що ти перебуваєш під захистом вищих сил, і довкола тебе мир і гармонія.

Почався період, що сприяє народженню, дозріванню та розквіту нових ідей, також руна говорить про сприятливий результат у будь-якому починанні.

Все, що ти робиш, роби добре і ретельно або не роби зовсім. Зростання вимагає глибокого та ясного погляду на те, що відбувається, потрібні наполегливість і терпіння, старі звички не зникнуть за один день.

Дрібніть велику мету на безліч дрібних, але реальних і здійсненних завдань, починай з легких справ, поступово переходячи до справ більш важким. Не дозволяй собі особливо розслаблятися. Все це тобі під силу!

Телець – руна Еваз

Готуйся до змін і допомагай їм – вони сприятливі. Цей тиждень потрібний тобі для відновлення душевної рівноваги. Хоча різкі зміни в житті можуть здаватися несподіваними, вони насправді є закономірними результатами процесів неспішного, але дуже стабільного зростання та розвитку.

З 24 по 30 липня ти просто пожинатимеш плоди виконаної тобою раніше роботи, і вони дадуть повну підставу з упевненістю дивитися в майбутнє. Ти на правильному шляху, ти правильно розумієш закономірності того, що відбувається, справляєшся з майбутніми завданнями і близька до успіху.

Ти можеш зустріти нових людей, виробити принципово інший підхід до життя, до людей і до роботи, змінити місце проживання, кудись поїхати. Взаємини теж повинні зазнати змін, щоб існувати і розвиватися.

Змінюйся сама — здолає шлях, що йде! Трансформації мають зазнати і твій спосіб життя, і твої взаємини з людьми — лише тоді з тобою відбудуться й зовнішні зміни. Тиждень обіцяє політ кохання, почуття, натхнення, захопленості якоюсь ідеєю. Іди на контакт, стань «половинкою», але пам’ятай: політ не вічний, через якийсь час захопленість пройде і знову настануть суворі будні. Не спокушайся!

Близнюки – руна Вірд

Руна позначає Божу волю, карму, те, що вирішено наперед і не підлягає зміні. Імовірно, тобі просто з якоїсь причини не слід знати того, що станеться цього тижня.

Можливо, незнання захистить тебе від необдуманих вчинків. Допомагай тому, що відбувається, незважаючи на те, що відбувається, і будь внутрішньо готова до всього — і до поганого, і до доброго. Не намагайся чинити перешкод силам долі.

Ця руна часто вимагає акту мужності, подібного до стрибка в порожнечу. Її поява – пряме випробування твоєї віри. Будь готова прийняти все, що приготоване тобі долею, вияви стійкість.

Оцінюй, хто перед тобою — божевільна чи самореалізована людина, і тільки в другому випадку йди на контакт, але не виміряй людину та її вчинки своїми мірками.

Рак – руна Райдо (перевернене положення)

Мабуть, на тебе чекають несподівані події — щось нове, якісь зміни, і невідомо, приємні чи не дуже.

Можливо, у твоїй роботі відкриються нові перспективні перспективи, проте для їх реалізації доведеться поклопотатися. У взаєминах із друзями та близькими можливі сварки, конфлікти, нерозуміння один одного. Є небезпека серйозного розриву — будь обережна у спілкуванні, наберися терпіння та зберігай почуття гумору.

Руна Райдо — не фатальна, вона просто вказує на непередбачувані результати процесів розвитку в навколишньому світі та в твоїй душі, які виявилися зовсім не такими, як ти очікувала.

Цей знак радить тобі бути особливо уважною до особистих стосунків — у цей час розриви вірогідніші за примирення. Думай, спостерігай, аналізуй, будь уважна до всього, будь готова докласти зусиль, мобілізуйся — світ змінився, але все залежить тільки від твоєї кмітливості.

Якщо на тебе і чекає щось хороше, воно не дістанеться тобі просто так, задарма. У розслабленому та лінивому стані ти ризикуєш упустити свій успіх. Постарайся не втратити рівновагу — можливо стан розгубленості, ніби ти зависла між уже зрозумілим завданням та бажаною відповіддю, не знаючи, як її вирішити.

Лев – руна Наутіз (перевернуте положення)

Перевернута руна Наутіз нагадує про проблеми, які з’явилися вже давно, але ти поскупилася, пошкодувала свій час і гроші, і тепер ті самі складнощі бумерангом повертаються у твоє життя.

Починай із найважчого і рухайся до того, що нескладно.

Контролювати злість, стримувати імпульси — ось те, що зараз потрібно. Подолай свою жадібність — головну причину твоїх невдач, настань їй на горло. Керуй своїми емоціями та вчинками, будь дуже обережна — ти можеш стати іграшкою в чиїхось руках.

Діва – руна Вуньо

Радуйся!

На що б ти не гадала, знай: період пітьми у твоєму житті закінчився, ось-ось має статися радісна подія. Твоє життя нарешті вступає у світлу смугу, на яку ти так давно чекала. Пам’ятай: жодні зусилля не пропадають даремно.

Все добре, що походить від тебе, рано чи пізно повертаються назад. Ось і зараз для тебе настав час пожинати плоди своєї праці. Твоє “хочу” збігається з “можу”.

Вуньйо – руна творчості, життєвих можливостей, очищення, внутрішньої свободи, оновлення. Вона вказує на позитивний результат того, що тебе хвилює зараз, можливі виграш, успіх, сюрприз. Період мук закінчився, і ти в якомусь сенсі «опритомніла».

Відбулося необхідне зрушення, і тепер ти можеш пожинати його плоди. Зроби добре діло самій собі та людям, яке саме — хай тобі підкаже інтуїція. Не бійся втратити рівновагу, але й не сіпайся з насидженого місця, не став надзавдань, не прямуй на нові проекти. Будь у старій і знайомій справі.

Терези – руна Соул

Руна Соул нагадує, що у цьому світі немає нічого неможливого. Вона вказує на силу духу та магічні здібності, віщує піднесення на вершину влади, здоров’я, успіху. Руна вказує, що ти сприймаєш речі та ситуації у їхньому справжньому вигляді.

Цього тижня ти матимеш потужну енергію, здатну викликати будь-які зміни у твоєму житті. Ти самореалізуєшся і знайдеш шлях, який тобі слід триматися.

Маючи велику могутність, цей знак робить життєву силу доступною для тебе і позначає час перезарядки та відновлення аж до клітинного рівня. Ця руна містить пораду розкритися, пропустити світло в ту область життя, яка була таємницею.

Сміливіше мрій, і мрії стануть реальністю!

Ти самодостатня, компетентна, на своєму місці та у своєму праві. У період з 24 по 30 липня ти будеш задоволена собою та життям.

Скорпіон – руна Іса

Головне значення – зупинка перед новим сприятливим періодом у твоєму житті. На тебе чекають застій у справах, перешкоди; виконання бажань відкладається. Загалом твою ситуацію можна назвати періодом прихованого розвитку, що передує відродженню.

Сумувати і засмучуватися зараз ніяк не варто – те, що з тобою відбувається, можна порівняти з прихованим підземним зростанням рослини. Успіхи ще непомітні, але ти зупинилася не назавжди. Весна вже прийшла, і успіх не за горами!

У твоєму духовному житті зима. Ти можеш виявити, що заплуталася в ситуації, сенс якої навіть не в змозі побачити.

Будь терпляча, тому що це період прихованого розвитку, що передує відродженню. Досягнення та успіхи зараз малоймовірні. У цей час не сподівайся і не покладайся на допомогу чи дружню підтримку, не намагайся вперто виявляти свою волю.

Суєта безглузда, навколо тебе йде боротьба сил, які в тисячі разів сильніші за тебе, просто почекай. Не починай нічого нового, припини активність і відклади всі плани до сприятливішого часу.

Готуйся до того, що цього тижня ти відійдеш, будеш емоційно деактивована, не схильна до глибоких контактів та участі у справах. Можливо, ти обмежишся мінімумом дій і поринеш у свої переживання.

Стрілець – руна Манназ

Це руна ділових відносин та взаємодій один з одним у суспільстві. Настав період самоперетворення та щирості. Це вдалий період у твоєму житті, але успіх прийде до тебе тільки в тому випадку, якщо ти весь цей час будеш людиною з великої літери.

Ситуація вимагає від тебе прояву особистої скромності та в певному сенсі смиренності. Тільки ясність та бажання змінитись будуть ефективними.

Незалежно від того, якими є твої заслуги, потрібно бути зосередженою та помірною. Намагайся вести звичайне життя у незвичайний спосіб, будь задоволена, роблячи свою справу заради нього самого, відмовся від надмірностей.

Прагни до поглибленого аналізу та зміни власного «я». Нинішній період сприятливий для повільного, вдумливого самовдосконалення – це обов’язково буде винагороджено за заслугами. Цього тижня ти володітимеш собою, розуміти свою силу і іноді усвідомлено управляти оточуючими, йдучи до своїх цілей.

Козеріг – руна Ейваз

Руна дозволяє інтуїтивно правильно орієнтуватися в ситуації. Є чи скоро з’являться неприємні затримки чи труднощі, які, проте, вирішаться благополучно. Зазнаючи випробувань, ти знайдеш у собі сили все подолати і запобігти поразці.

Здається, на твоєму шляху є перешкода, але затримка може виявитися сприятливою, тож не слід занадто рватися вперед.

Порада цього знака – терпіння. Тут потрібні передбачення та наполегливість. Запобігай очікуваним труднощам за допомогою правильних дій. Цього тижня ти не так та, хто робить, скільки та, хто вирішує.

Коли твоє рішення чисте, дія не потребує зусиль, тому що його підтримує та посилює Всесвіт.

Не приймай порад ззовні — зараз час, коли ти маєш робити вибір сама.

Водолій – руна Маназ (перевернуте положення)

На твоєму шляху з’явилася перешкода, але вона, швидше за все, не пов’язана із зовнішніми силами. Ти уникаєш вирішення своїх проблем, ти підсвідомо заплющуєш очі на деякі події та явища. Зупинися і розберись зі своїм внутрішнім світом — тобі лише здається, що хтось намагається завадити чи пошкодити тобі, проаналізуй обставини та розберися в ситуації.

Можливо, з’ясується, що зовнішній ворог, якого ти так намагаєшся перехитрити, не більше ніж відображення тебе самої — наприклад, твої дитячі страхи чи жадібність.

Якщо ти думаєш, що можеш розраховувати на визнання своїх колишніх заслуг, то точно помиляєшся.

Навпаки, ситуація вимагає прояву особистої скромності та смиренності, необхідні гнучкість та вміння відступити. Це час змін, але час бажати їх і змінюватися. Не варто штучно привертати до себе увагу, не намагайся давати відсіч і просто не приймай чужого невдоволення чи несправедливості на свій рахунок.

У роботі зараз теж буде потрібно деякий відступ. Утримайся від надмірних грошових витрат. Якщо ти хвора, зупинись і подбай про себе. Якщо ти відчуваєш перепону, ця руна радить тобі бути чесною із самою собою.

Виклики тут – зламати інерцію минулих звичок.

Риби – руна Лагуз

Тебе ведуть та захищають високі енергії. Якою б не була ситуація, необхідно довіритись своїй інтуїції, навіть якщо це здається нерозумним і просто викликає страх втрати контролю над собою. Однак зараз ситуація сприяє саме такій поведінці.

Не потрібно жодних оцінок та роздумів, інакше неминуче напруга та внутрішня дисгармонія. Необхідно довіритись тому, що тебе зараз веде, — тієї частини істоти, яка не може бути усвідомлена розумом і виявляється в інтуїції.

Успіх досягнемо через контакт із тим, що ти знаєш інтуїтивно, через «налаштування» за власними ритмами.

Уяви, що тебе несе річка, довірся потоку, відчуй себе розслабленою, легкою та в повній безпеці. Нині не час для обдумувань та раціоналізації. Не стави під сумнів свої таланти, використовуй їх у своїй діяльності.

Потерпи, і твої сумніви зникнуть, як туман сонячного ранку!

You cannot copy content of this page