fbpx
Дозвілля
Розмовляючи з Петром, протирала невидимий пил, мила підлогу, як раптом на ганчірці, щось блиснуло. Підняла, і зблідла. В руці держала сережку. В неї таких сережок немає. Обурення, сльози, жаль до себе, все пронеслось за лічені хвилини. Петро не міг заспокоїти Маринку, яка твердо вирішила що чоловік приводив додому іншу. Згодом, подумала, і просила Петра, аби не говорив Григорію про знахідку. Мовляв, вона потім з усім цим розбереться, але по своєму

Сучасна молодь проводить дозвілля не дуже весело. Сидять в гаджетах, на вулицю виходять рідко, аби лиш подихати свіжим повітрям і знову соціальні мережі. А раніше без друзів і дня неможливо прожити. В день навчання, а увечері дискотека, дівчата, хлопці, майже до півночі. Зранку прокидаєшся, і на пари. Веселе студентське життя.

Так і познайомились на дискотеці Георгій і Маринка. Все почалося з того, що Гриша просто проводив Маринку до гуртожитку, але пізніше дружні відносини переросли у велике кохання. Святкували весілля пари всім гуртожитком весело до ранку. Роки студентські пролетіли швидко, роз’їхались по різних містах країни, тільки спогади інколи навіювали смуток за молодими роками.

Якось до Марини і Гриші завітав друг молодості Петро. Радості не було меж, вечір спогадів пройшов неперевершено. Зранку Григорій поїхав працювати, а Петро залишився дома з Мариною. А так, як приїхав він на декілька днів, увечері збирались сходити в театр, показати місто. Марина вирішила прибрати у квартирі та приготувати одежу на вечір. Розмовляючи з Петром, протирала невидимий пил, мила підлогу, як раптом на ганчірці, щось блиснуло.

Підняла, і зблідла. В руці держала сережку. В неї таких сережок немає. Обурення, сльози, жаль до себе, все пронеслось за лічені хвилини. Петро не міг заспокоїти Маринку, яка твердо вирішила що чоловік приводив додому іншу. Згодом, подумала, і просила Петра, аби не говорив Григорію про знахідку. Мовляв, вона потім з усім цим розбереться, але по своєму.

Увечері, коли прийшов з роботи Григорій, Петро таки встиг розповісти йому про знахідку, але про те, що його дружина щось замислила сказати не зміг.

Та цього було досить, Григорій, швидко перевдягнувся і вискочив з квартири, ніби, щось забув. Марина не кваплячись одягалась, коли чоловік повернувся. Яке ж було здивування Маринки коли в руках Григорія побачила браслет, на якому була точно така ж сережка, яку вона знайшла сьогодні.

– Маринко, ти пробач мене. Але я пам’ятаю, як тобі ці речі у ювелірному сподобались. Купив, але одну сережку загубив у квартирі вчора показуючи Петру сюрприз для тебе.

Маринка мовчки прийняла подарунок і лиш поглянула на Петра. Жінкою вона була мудрою і жест чоловіка оцінила одразу. Значить, любить він її і про іншу найближчим часом і думати не буде. Зробила здивовано закохане лице і обійняла коханого чоловіка:

— Дякую, а я вже казна чого надумала. Така щаслива, що це не так, коханий, – мовила і поглянула в самісіньку душу.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.