fbpx

Розкрито таємницю українки яка янгольським голосом виконала оперу на вулиці в Римі

Вже тиждень не вщухають пристрасті навколо відео, на якому молода дівчина з неперевершеним янгольським голосом співає відому неаполітанську пісню “Torna a Surriento” на Віа деї Кондотті у Римі.

Журналістам видання “Стожари” вдалося з’ясувати цікаві подробиці щодо особистості юної співачки.

Історію про появу цього відео, ЗМІ розповідали раніше. Італієць Bruno Vallo, зачарований співом українки розмістив відео на своїй сторінці у Facebook. Зокрема він повідомив, що зустрів чарівну співачку на Віа деї Кондотті у Римі та зробив запис з відстані 4 метри:

“У неї чарівний голос”, – зазначив він. Це відео одразу набуло шаленої популярності. 22 мільйон переглядів та тисячі коментарів. Чарівний спів розбурхав жваві обговорення та навіть суперечки “що робила ця прекрасна співачка на вечірній римській вулиці, звідки вона, як її звати, чим займається”.

Як з’ясувалося, цією прекрасною співачкою виявилася львівянка Софія Чайка.

Встановити ім’я загадкової співачки допоміг радіоведучий радіо “Львівська хвиля» Тарас Гаврик: «Софія Чайка, дівчина зі Львова. Вийшла на вулиці Рима, щоб заспівати оперний твір, і сколихнула інформаційний простір Італії. Давайте підтримаємо Софію і в Україні», – написав він на своїй сторінці в Facebook.

В той же час небайдужі користувачі Facebook продовжували дискутувати, з приводу того, що змусило Софію співати на римській вулиці – бажання поділитися своїм талантом, чи необхідність заробити на життя.

Як стало відомо, Софія перебувала у Римі на відпочинку, на сьогодні дівчина є студенткою 3 курсу Львівської музичної академії. Вочевидь, її неперевершений голос – родинний талант, оскільки її рідна тітка – Чайка Володимира Павлівна (помeрла у 2015 р у м. Львів) — українська оперна співачка, володарка лірико-колоратурного сопрано, яка останні роки свого життя присвятила викладанню співу у музичній академії.

Пропонуємо ще раз насолодитись чудовим співом.

You cannot copy content of this page