fbpx

росію офіційно залишили без чемпіонату світу з хокею

Міжнародна федерація хокею IIHF опублікувала на своєму офіційному сайті повідомлення з приводу відміни чемпіонату світу 2023 в Санкт-Петербурзі.

«Піклуючись про безпеку і благополуччя всіх учасників, офіційних представників, ЗМІ і вболівальників, Рада IIHF прийняла рішення відкликати у росії право на проведення чемпіонату світу з хокею 2023 року.

Альтернативний господар чемпіонату світу буде призначений під час щорічного конгресу IIHF в 2022 році в Тампері, Фінляндія», – заявили в міжнародній федерації.

Нагадаємо, що для проведення чемпіонату світу з хокею в Петербурзі, почали будувати нову Льодову арену. Площа арени мала бути 189,5 тис. кв. метрів, висота – 53,7 метри. Місткість арени в хокейній конфігурації складе 21,5 тис., у концертній – 23 тис.

Раніше повідомлялося, вартість будівництва складе 20 млрд рублів. Та потім зріс до 38,5 млрд рублів, з яких не більше 10 млрд виробляться з міського бюджету. Можливо, після висновку експертів кошторису вартості проекту вона зміниться на 10–15%», — повідомив генеральний директор ТОВ «СКА Арена» Євген Калабін.

Недавно росія вже позбулася більшості міжнародних турнірів. В тому числі й відмінений в Петербурзі фінал Ліги чемпіонів, а також чемпіонат світу з волейболу.

Фото: championat.

04/26/2022

You cannot copy content of this page