fbpx

“Росія ставила не на Януковича”: став відомий несподіваний “фаворит” Кремля

Кремль завжди ставив на колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова, оскільки той займав більш проросійську позицію в порівнянні з швидким екс-президентом Віктором Януковичем.

Про це в інтерв’ю ” Новій Газеті ” розповів Олексій Донський – прокурор ГПУ у справі про причетність побіжного політика до розстрілів на Майдані, пише obozrevatel

Він стверджує, що Янукович не може представляти якийсь інтерес для російської влади.

“І тоді, і тепер Росія ставила не на Януковича, а на Азарова і Клюєва … Азаров і його оточення в Україні були стабільно россійскоорієнтированними, а Янукович шукав вигоду то в Європі, то в РФ. Звідси шарахання від європейського курсу до євразійського. Яка там ідеологія! Єдина ідеологія – особисте збагачення. В цьому плані він не влаштовував Росію: ненадійний. Тому Кремль начебто рятує Януковича, але насправді ціну йому знає “, – пояснив прокурор.

Донський також розповів, що під час підтвердженої розмови Януковича з Путіним в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року, Азаров випадково “гостював” у глави РФ.

“За нашою інформацією, Путін і Азаров перебували в одній з резиденцій президента Росії, розташованої між Москвою і Пітером”, – заявив він.

Читайте також:ПЕНСІЇ УКРАЇНЦЯМ БУДУТЬ РОЗРАХОВУВАТИ ЗА НОВОЮ ФОРМУЛОЮ

You cannot copy content of this page