fbpx
Дозвілля
Родині Жанни Фріске не сподобався пам’ятник співачці, створений скульпторами (фото)

Сім’я Жанни Фріске мріє поставити на могилі співачки пам’ятник на повний зріст. Однак поки вони не задоволені роботою скульпторів.

Сім’я артистки вирішила увічнити пам’ять про Жанну в скульптурі. У Мережі з’явилися перші фото пам’ятника співачці, однак поки що родина не дуже задоволена роботою скульпторів.

Мама і сестра Жанни Фріске, яка трагічно померла від пухлини головного мозку, не можуть оговтатися після втрати. Ще в березні вони почали шукати скульпторів, які зробили б статую Жанни. Майстри працювали з вересня і нарешті продемонстрували перші результати сім’ї Фріске.

“Для нас головне, щоб скульптура передавала, яка Жанна була в житті”, – розповіла Ольга Володимирівна Фріске виданню “Старх”. Скульптори працювали з фотографіями Жанни, які родичі надсилали через Інтернет. В результаті за місяць роботи Левон Манукян та Іван Волков показали Ользі і Наталії “чорновий” варіант.

Читайте також:ЗІРКА “КВАРТАЛУ 95” ВИЙШЛА НА СЦЕНУ ВПЕРШЕ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ: З’ЯВИЛОСЯ ФОТО

Поки що вони не задоволені роботою. Мати і сестра Фріске визнали, що  скульптури далекі від оригіналу і майстрам ще доведеться попрацювати.

pamyatnyk-frisky

Джерело.

facebook