fbpx
Дозвілля
Рівненський гурт випустив власне відео на пісню Carol of the Bells (Щедрик)

Щороку на початку зими інтернет штурмують десятки колективів з своїми версіями Щедрика, Traveling the World вирішили внести свій вклад в популярну тенденцію, і доповнити арсенал українських Щедриків міжнародною версією(мається на увазі англ. мова).

Ідея створення відео виникла минулого року, ретельно продумувалось аранжування, було бажання зробити “Щедрик” іншим, вкласти в нього елементи джазу і латинської музики…

Результат на відео. Приємного перегляду!

Довідка.
Traveling the World (TW) – український етно-гурт з Рівного, створений у 2015 році Володимиром Піддубником. Гурт виконує етнічну музику народів світу в сучасному аранжуванні використовуючи елементи таких музичних течій та стилів як Jazz, Hip-Hop, Fusion, Funk, Pop та ін.

Основою філософії гурту є пропаганда етнічної музики різноманітних світових культур сучасному слухачу шляхом поєднання її з прогресивними елементами передових музичних течій.

На даний момент в творчості колективу широко висвітлені музичні традиції України та стародавніх слов’ян, представлені музичні культури таких світових регіонів як Балкани та Близький Схід, відтворені основні ідеї кельтської музики. В найновіших роботах колективу зустрічається вплив латино-американської музики та джазу.

Читайте також: ЛЕГЕНДАРНА КОМПОЗИЦІЯ ГУРТУ NIRVANA СТАЛА ХІТОМ ІНТЕРНЕТУ

facebook