fbpx
Спорт
Результат поєдинку Повєткін – Руденко

Поєдинок Повєткін – Руденко завершився 1 липня у Москві в Державному центральному концертному залі “Росія” (Лужники). Переможцем боксерського поєдинку став росіянин Олександр Повєткін, повідомляє 24 канал.

Російський боксер переміг одноголосним рішенням суддів 120:109, 120:108.

Зазначимо, що Повєткін, здолавши Руденка, здобув аж два інтерконтинентальних пояси – за версіями Всесвітньої боксерської організації (WBO) та Всесвітньої боксерської асоціації (WBA).

Читайте також: Український боксер виграв чемпіонат Європи, побuвши росіянина (відео)

Обслуговував бій російський рефері Віктор Панін. Боковими суддями своєю чергою були Фернандо Лагуна (Іспанія), Здравко Мілошевич (Боснія та Герцеговина) та Мануель Олівер Паломо (Іспанія). А супервайзером був росіянин Ігор Мазуров.

Зазначимо, що Руденко гідно тримався в бою з Повєткіним і йому вдалося вистояти до фінального гонгу.

В останніх раундах Повєктін навантажував Руденка серіями ударів, проте українець витримував усі атаки. Руденко вміло захищався, непогано в’язав в клінчі, проте при цьому виглядав абсолютно безударним в кінцівці.

В останньому, 12, раунді російський боксер не залишав спроб нокаутувати українця, бив аперкоти, але Руденко стояв з останніх сил. Багато клінчував українець, намагався придушити атаки суперника. І йому вдалося достояти до фінального гонгу.