fbpx
Спорт
Реал відкриє футбольну школу в Тернополі

На початку 2017 року Королівський клуб відкриє футбольну школу в Україні.

Про це заявив президент фонду зірок світового футболу “Діти” Ярослав Несторович.

“Планується обмінюватися дітьми. Щонайменше один раз на рік іспанські діти будуть приїжджати в Україну, а наші будуть їздити в Іспанію. А також буде відбуватися організація навчально-тренувального процесу за європейськими стандартами.

Це буде перша подібна школа на території колишнього Радянського Союзу. Але вона не суто футбольна, а більше соціально-спортивного спрямування. Крім тренерів, дітьми займатимуться волонтери. Основне завдання школи – сформувати особистість дитини, адаптувати в сучасному світі, розвинути її різнобічно, а вже на другому плані буде футбол. З представниками Реала є домовленість, що до цього проекту будуть залучені близько 100 дітей, серед яких третина – дівчатка.

Відомі іспанські футболісти минулого року приїжджали в Тернопіль з ознайомчим візитом, щоб дізнатися, як відбувається тренувальний процес у наших дитячих школах, побачили спортивну інфраструктуру, оцінили кваліфікацію наших тренерів і на основі побаченого запропонували свій проект розвитку і підтримки масового футболу на Тернопільщині.

Створення своєрідної вуличної академії за підтримки представників ФК Реал і Асоціації футболістів Іспанії планується на базі одного з університетів Тернополя. На цю тему саме зараз проводяться активні переговори з керівниками місцевих вузів.

Орієнтовно відкриття школи планується на кінець січня – початок лютого 2017 року. Очікуємо приїзд когось із зірок Реала минулих років”, – цитує Нестеровича портал Galas.

Читайте також:  Футболіст збірної України несподівано завершив кар’єру

Джерело.

facebook