fbpx
Дозвілля
Пише «щаслива» володарка довгоочікуваного дванадцятого айфончика, який отримала від свого хлопця на день народження. А тепер не знаю, що й робити

Річ у тім, що ми взяли айфон в кредит, причому на моє ім’я. Хлопець переконав мене, що йому з якихось причин не можна через банк світитися – я і подумала, що яка різниця, все одно гроші він заробляє (я ще в інституті вчуся). Перший внесок він заплатив, як годиться, і урочисто підніс мені мій дорогоцінний айфончик, який я так хотіла. Щастю моєму не було меж, але недовго казка тривала – всього два місяці.

Нещодавно ми сильно посварилися, та так, що хлопець зібрав свої речі і пішов. Таке і раніше було, але зараз ситуація змінилася не на мою користь.

Залишилася я одна на орендованій квартирі, та ще й з неоплаченим кредитом.

Ну квартира, це таке – можу і до батьків повернутися. А ось що робити з телефоном – грошей у мене немає, і взяти ніде. На це, мабуть, і був весь розрахунок – що сама прибіжу і все прощу, а він залишиться при своїх інтересах.

Напевно, вирішив мене таким способом виховувати.

Як вчинити – стояти на своєму чи поступитися? Раніше він завжди перший просив вибачення, а тепер я цим телефоном прив’язана, і йому всі карти в руки. Словом, не знаю, що робити, прошу поради. Як би вдало все викрутити, щоб і хлопець повернувся, і просити не довелося?

Катя, 20 років.

Фото ілюстративне.