fbpx

Психіатри розповіли, про яку хворобу у людей свідчить безлад в будинку

Вчені зі Сполучених Штатів в результаті проведеного дослідження виявили зв’язок між безладом в будинку і психічним станом здоров’я його мешканців

Науковці з Центру психічних хвороб США тривалий час аналізували поведінку учасників експерименту, який організували для визначення зв’язку забрудненого житла з психічними захворюваннями.

Як виявилося, що такий зв’язок справді є – люди, схильні до накопичення непотребу, частіше за інших страждають від цілого комплексу ментальних розладів, наприклад, від важкої депресії.

Автори наукової роботи розповіли – «дивно, але коли люди, які роками жили серед купи непотрібного мотлоху, раптом позбавляються від нього, вони відчувають вкрай хворобливі відчуття, що свідчать про прямо-таки фізичну залежність від сміття».

На думку фахівців, люди, котрі долають свою залежність і викидають сміття з дому, отримують справжній захист від депресивного стану і інших подібних проблем.

Учені зробили висновок, що найкращим засобом від стресу є не таблетки, а прибирання в будинку.

Читайте також: Івано-Франківська міськрада подала в суд на жінку, яка самостійно відремонтувала дорогу бо кут схилу тротуару є більшим 20 градусів

Джерело. 

You cannot copy content of this page