fbpx
Події
Івано-Франківська міськрада подала в суд на жінку, яка самостійно відремонтувала дорогу бо кут схилу тротуару є більшим 20 градусів

На початку серпня минулого року Івано-Франківська міська рада звернулася з позовом до Івано-Франківського міського суду, в якій вимагає зобов’язати мешканку Франківська облаштувати за власний кошт тротуар, оскільки попередній ремонт, який люди зробили з власної ініціативи, не відповідає вимогам міської ради, – повідомляє Галицький Кореспондент.

Сама мешканка – Мунаката Мирослава Семенівна каже, що відремонтувала тротуар, оскільки на пішохідній ділянці вулиці взагалі не було жодного покриття.

Проте деякі сусіди, щиро обурені фактом, що Мирослава Семенівна відремонтувала тротуар лише біля свого будинку, вони звернулись зі скаргами до міської ради. І міська рада вирішила втрутитись і зобов’язати Мирославу Семенівну відремонтувати тротуар ще раз за власний кошт, оскільки «кут схилу тротуару є більшим 20 градусів».

Про ремонт сусідніх ділянок тротуару міська влада, тим не менше, не згадала. Звернення Мирослави Семенівни до міського голови Руслана Марцінківа результату не дали, її перенаправили до помічників, які заявили, що такі роботи треба проводити з відома міської влади.

Наразі тривають судові засідання, де міська рада позивається проти мешканки Франківська за ремонт тротуару, зроблений власним коштом.

Читайте також: Незабаром українці зможуть реєструвати місце проживання в онлайн-режимі

Джерело.