fbpx
Спорт
Привід для національної гордості: ФФУ зробила Зозулі спокусливу пропозицію

Президент Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко запропонував Роману Зозулі посаду офіційного представника чинних гравців. Про це голова ФФУ написав на своїй сторінці у Facebook,  пише “Обозреватель”

“Всі його дії, спрямовані на користь українського суспільства, дозволяють рекомендувати Романа Зозулю у виконком Федерації футболу України. Думаю, що його кандидатура отримає одноголосну підтримку на конгресі ФФУ у квітні. Зозуля отримає у виконкомі статус офіційного представника чинних гравців, замінивши таким чином Анатолія Тимощука, який вирішив завершити ігрову кар’єру”, – зазначив Павелко.

Андрій Васильович впевнений, що футболіст, який є патріотом своєї країни, не повинен страждати через свою громадянську позицію

“Діяльність Романа – це привід для національної гордості. Зозуля завжди виявляв свою громадянську свідомість. Створив фонд допомоги військовим, які захищають свою країну на сході України. Крім цього, за шласним коштом допоміг відремонтувати шпиталь у Дніпрі, де проходять реабілітацію поранені військовослужбовці української армії. І ще він разом зі своїм партнером по збірній України Русланом Ротанем відкрили дитячу футбольну академію, в якій виховуються майбутні зірки українського футболу”, – підсумував президент ФФУ.

Читайте також: “Ми всі – Зозуля”: футболісти іспанського клубу підтримали українця (відео)