fbpx
Технології
Придумали аксесуар для 3D-селфі (відео)

Американський стартап Bellus3D презентував на виставці CES 2017 особливу насадку для смартфону – Bellus3D Face Camera. Вона може робити тривимірний портрет.

Пристрій має вигляд насадки, кріпиться на верхній частині телефону або планшета, що працює на операційній системі Android. Її підключають безпосередньо до смартфону і живиться від USB-порту мобільного пристрою.

Щоб створити 3D-модель свого обличчя користувач має повільно повернути свою голову зліва направо. Через 20 секунд тривимірний портрет готовий.

Такі зображення матимуть .obj формат. Завдяки цьому фото можна обробляти або роздрукувати на 3D-принтері, передає gogetnews.

Аксесуар оснащений інфрачервоними датчиками, датчиками кольору і двома інфрачервоними лазерними прожекторами. 3D-камера вимірює 500 тис. точок на обличчі і створює точну його модель з високою роздільною здатністю.

Розробники підкреслюють, що пристрій захоплює найдрібніші деталі обличчі: пори і дрібні зморшки.

“Наша розробка буде корисна не тільки для створення макіяжу, примірки і комп’ютерних ігор, але і в медицині і косметичній хірургії. Також для підвищеної точності розпізнання особи, незалежно від кольору, освітлення і кута камери”, – наголошують творці.

Перші моделі для продажу з’являться на ринку найближчим часом за ціною $ 300.

Читайте також:   EX.ua відновив роботу

 

Джерело.

facebook