fbpx
Спорт
Просто постояв збоку з російською свастикою – плавця Євгена Рилова відсторонили на 9 місяців від усіх змагань

Олімпійський чемпіон з плавання, росіянин Євген Рилов, відсторонений на 9 місяців від участі в усіх змаганнях під егідою Міжнародної федерації плавання. Про це повідомляється на сайті FINA.

Дисциплінарну справу щодо плавця завели через його участь в мітингу-концерті 18 березня в «Лужніках», приуроченого восьмій річниці анексії Криму.

Хоча Рилов не виступав, а просто стояв в куртці з символікою, яка символізує вторгнення рф в Україну, це не лишилося непоміченим. Після цього від Рилова відмовився спонсор – британська компанія Speedo. Ба більше-вона перерахувала останок його контракту агентству у справах біженців при ООН.

Рилов дуже здивувався через рішення Міжнародної організації плавання. Адже він «вийшов на сцену і заспівав гімн на концерті, присвяченому восьмій річниці воз’єднання Криму і Севастополя з росією, і був в одежі з буквою З. Не розумію, що я такого зробив, що в результаті на мене подали скаргу за те, що я образив почуття інших спортсменів. Я їх, бачите, образив тим, що підтримав свою країну, свого президента», – цитує Рилова Радіо Свобода.

У росіянина є 21 день, щоб оскаржити рішення FINA, прокоментувала адвокат Анна Анцеліович.

Фото: Телеграф.юа.

04/25/2022