fbpx

Пророцтва за картами Таро на тиждень із 26 червня по 2 липня для всіх знаків зодіаку

Овен

“Дурень” у розкладі на тиждень – це карта щасливого випадку. Овни зможуть залучити удачу у справах, якщо перестануть сподіватися на диво і не ризикуватимуть марно. По цій карті важливо усвідомлювати дії і пам’ятати про те, що активна робота та вміння прораховувати ходи допоможуть обійти стороною всі  проблеми.

Аркан Вежа у розкладі на тиждень закликає Овнів не відмовлятися від змін, які готові увірватися у ваше життя. Колишні підвалини починають руйнуватися, отже, треба сміливо дивитися у майбутнє і боятися залишати у минулому усе те, що давно застаріло. Порада карти — йти вперед і створювати нову реальність, сповнену щасливих подій.

Телець

Аркан «Сонце» на тиждень- символізує успіх, щастя та нові перспективи. По цій карті Тельці зможуть здобути гідну нагороду за свою роботу, досягти бажаної мети та поділитися своїми успіхами з близьким. Також Аркан говорить про те, що нові можливості не можна упускати – прямо зараз досягти нових вершин успіху буде набагато простіше.

Близнюки

«Колесо фортуни» у розкладі на тиждень для Близнюків — карта несподіваних, але довгоочікуваних змін на які ви так чекали. Порада картки — не поспішати з висновками та уважно стежити за розвитком подій.

Близнюки зможуть взяти кермо влади в свої руки, проте для цього потрібно зберігати самовладання і не дозволяти собі необдуманих вчинків.

Рак

«Маг» у розкладі для Раків на тиждень – це карта винахідливості та сміливості. За цим Аркан представники сузір’я зможуть вирішити складні завдання, відкрити нові горизонти, а також знайти справжнє призначення.

Порада карти – прислухатися до себе та розкривати таланти повною мірою. З їхньою допомогою буде легше досягти нових вершин.

Аркан «Зірка» обіцяє Ракам виконання заповітних бажань та гарантує успіх у тому випадку, якщо не звертати зі шляху. Це означає, що зараз потрібно йти до своєї мети, ретельно обмірковуючи кожен крок і не піддаватись провокаціям. Досягти успіхів допоможе вміння залишатися у стані внутрішньої гармонії.

Лев

Аркан «Правосуддя» обіцяє Левам відновлення репутації, вирішення проблем та торжество справедливості.

Порада карти — залишатися чесними та неупередженими, діяти в рамках закону та не дозволяти собі негативних емоцій. Вони не допоможуть вирішити важливі питання, а лише погіршать ситуацію.

Завершує тиждень дуже позитивний Аркан “Сонце”. По цій карті Левів чекає заслужена нагорода, успіх та шана. Представники Знаку зможуть взяти паузу, щоб відновити сили, відзначити чергову перемогу та насолодитися своїм щастям. Також карта обіцяє  порятунок від матеріальних труднощів.

Діва

Наприкінці тижня по карті «Ієрофант» Дівам доведеться розставити пріоритети, щоб розпочати липень з активної роботи над важливими завданнями. Така тактика убереже вас від втрати дорогоцінного часу та сил на вирішення незначних завдань. Також по цій карті представники Знаку зможуть зустріти наставників, які допоможуть подолати труднощі та знайти шлях до щастя.

Терези

По карті «Сила» представники цього сузір’я повинні пам’ятати про те, що досягти успіхів можна завдяки талантам та вмінню знаходити неординарні рішення. Аркан обіцяє успіх тим, хто зможе сміливо дивитися в майбутнє і не пасувати перед тимчасовими труднощами. Їхнє подолання загартує характер і додасть впевненості при вирішенні подібних питань.

Скорпіон

Аркан «Повішений» говорить про те, що Скорпіонам настав час підбити проміжні підсумки, залишитися наодинці зі своїми думками і скоригувати подальші цілі. По цій карті можуть виникнути деякі складнощі, подолати які допоможе перемикання уваги, а також повноцінний відпочинок.

Карта «5 кубків» закликає Скорпіонів до обережності. За цим Арканом на представників сузір’я чекають випробування, які важливо пройти з честю та гідністю. Це означає, що не варто потурати миттєвим забаганкам і капризам, які можуть завести в глухий кут і позбавити вас нових можливостей.

Стрілець

По карті «Імператор» Стрільцям важливо пам’ятати не лише про відповідальність, а й про те, що перемоги не даються людям просто так. Аркан закликає приймати мудрі рішення, не боятися роботи та пам’ятати про те, що піднятися на вершину успіху – це половина справи. Друга — утриматись на ній і не зіпсувати своєї репутації.

Карта «Вежа» віщує зміни, які вже давно готові увірватися в життя. Вони не принесуть нічого поганого, а лише звільнять від сковуючих обставин і допоможуть залишити минуле за спиною. Стрільцям варто позитивно поставитися до подій, які відбуватимуться, щоб не проґавити приємних можливостей змінити своє життя.

Козеріг

Аркан «Колесниця» віщує нові успіхи, проте для цього представникам сузір’я важливо вірити у свої сили та грамотно розподіляти свої сили. Захоплюючі пригоди не забаряться, якщо з оптимізмом дивитися в майбутнє і не дозволяти собі зациклюватися на дрібних негараздах.

Аркан Таро «Закохані» обіцяє Козерогам зміни в особистому житті. По карті представники Козерогів зможуть визначитися з вибором партнера, стратегією його завоювання, а також завершити відносини, якщо вони вижили себе. Порада картки – приймати самостійні рішення і не поспішати, щоб не оступитися.

Водолій

По карті «6 жезлів» настає час для рішучих дій. Аркан обіцяє славу і шану у тому випадку, якщо Водолії будуть відповідальними та активними. Вміння приймати мудрі рішення, працювати на повну силу і правильно розставляти пріоритети допоможе залучити до життя позитивні зміни.

Риби

«Світ» у розкладі – карта довгоочікуваного успіху та умиротворення. За цим Арканом Риби зможуть досягти поставленої мети, насолодитися успіхами і з легкістю подолати тимчасові труднощі. Карта обіцяє нові можливості тим, хто може керувати своїми емоціями та перебувати в гармонії з навколишнім світом.

You cannot copy content of this page