fbpx
Дозвілля
Пройшла любов? Чому насправді розпадаються шлюби

Всього три фактори впливають на кризу стосунків подружжя та призводять до розлучення. Беріть до уваги та бережіть свою другу половинку!

За новим дослідженням, одним із ключових моментів, які негативно відбиваються на стосунках, є…нестача уваги. Жінки та чоловіки не цікавляться життям, думкою та переживаннями один одного. Звідси і виникають непорозуміння, які можуть призвести до розлуки.

Другим вагомим фактором є не що інше, як брак похвали. У таких випадках зникає бажання якось розвиватися та йти вперед у шлюбі.

Не потрібно економити на компліментах дружині, якщо вона, наприклад, добре виглядає або приготувала смачну їжу. Жінкам теж варто частіше хвалити свої чоловік – це змушує їх розвиватися і докладати максимальних зусиль для забезпечення своїх сімей, – радять експерти.

Також до причин розлучення можна віднести відсутність романтики. Важливо, щоб пара проводила час наодинці і приємній атмосфері після прийняття шлюбу. Адже анекдоти про сімейне життя втілюють у реальність самі люди. Не варто забувати, чому друга половинка так припала до душі.

Звісно ж, не менш важливим чинником є відсутність любові, надмірна критика та постійне порівняння.

Бережіть своїх коханих та будьте щасливими!

Читайте також: Дивний похорон кілера Вороненкова: повна тиша і загадковий чорний прапор (відео)

Джерело.