Події
Дивний похорон кілера Вороненкова: повна тиша і загадковий чорний прапор (відео)

Тіло вбивці російського екс-депутата Вороненкова Павла Паршова вночі забрали зі столичного моргу та перевезли до Павлограду на Дніпропетровщині, звідки родом його мати. Родину там характеризують винятково з кращого боку та не вірять, що загиблий був кілером, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Саме ж поховання Паршова відбувалося дивно. Рідні та близькі, які спершу приїхали на цвинтар на мікроавтобусі, коли побачили журналістів – почали тікати. Коментарів уникали – за всю церемонію не сказали ані слова. Табличку з іменем небіжчика намалювали з рунами – символами захисника і воїна. Труна була закритою, а на неї поклали чорно-білим прапором з дивною символікою. Прощання тривало не більше 5 хвилин. Працівники цвинтаря зізналися, що вперше бачили таку незвичайну церемонію.

Тим часом у Києві шукають зниклого Ярослава Левенця, якого правоохоронці вважають можливим спільником Паршова при вбивстві Вороненкова. Соратник Левенця по організації розповів, що зв’язок обірвався приблизно в той час, коли було здійснено злочин. А дружина зниклого пояснює, що Ярослав ходив у прокуратуру, аби зняти розшук, у який його огосили ще у 2015 році за порушення умов запобіжного заходу після того, як півтора року просидів у СІЗО за звинуваченнями у тих самих економічних злочинах, що й Паршов.

Читайте також: Українці можуть їздити без віз у 50 країн світу – МЗС

Джерело.

Related Post

facebook