fbpx

Про те, що дружина зраджує я почав здогадуватись досить давно. Вирішив уберегти свій бізнес і нову квартиру від розділу – переписав на брата. Ну а потім якось до мами на гостину завітав і там дізнався гірку правду

Недовго я відчував щастя сімейного життя. Наші відносини, раптово і стрімко розпочавшись, не дотягли і до п’яти років.

Познайомилися ми з моєю майбутньою дружиною в нічному клубі. Втомлений після роботи, я вирішив заглянути на кілька годин в затишний заклад, недалеко від будинку. До мене за столик підсіла красива струнка шатенка і запропонувала скласти їй компанію. Я був одиноким, невпевненим у собі чоловіком, при цьому непогано заробляв і мав квартиру в центрі міста.

Тридцятирічному мені хотілося бути щасливим і коханим, говорити про себе і бути почутим. Я втомився на роботі, у мене було бажання розслабитися і відпочити. Мені складно знайомиться з дівчатами, тому був приємно здивований, коли зі мною побажала познайомитися така юна красуня. Ми спілкувалися до ранку, і наше випадкове знайомство переросло у щось більше.

Ми рік спілкувалися і вирішили одружитися. Начебто жили непогано. Іноді на вихідних до нас приходили друзі і мій молодший брат. Відносини з братом були відмінні, ми в усьому підтримували один одного.

І ось, я почав помічати, що відносини з дружиною різко змінилися і, крім побутових питань та негараздів в сім’ї, нас нічого не об’єднувало. Від взаєморозуміння і любові у відносинах нічого не залишилося.

Будучи людиною прагматичною, я засумнівався у вірності дружини. Оскільки на той момент я був власником досить таки непоганого бізнесу, то вирішив зробити все, аби у разі розлучення не ділити майно з дружиною колишньою. Не буду розповідати, як я це зумів зробити, але і квартиру, яка до шлюбу мені належала і бізнес я переписав на брата. Ну а як? Ми ж родина.

На вихідні я вирішив провідати своїх батьків. Вони були схвильовані, побачивши мене. Брата вдома не виявилося. Мене вельми здивувала така їх поведінка, але я прийшов поділитись своїми переживаннями. Як же я здивувався, коли мама посеред моєї розповіді розплакалась. Виявляється, вона випадково дізналась про роман мого брата і його дружини.

От тепер я розгубився зовсім. Попросив батьків, аби нічого брату про те, що я все знаю не казали. Якщо при розлученні я міг втратити половину майна, то зараз є можливість втратити все, включаючи житло.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page