fbpx

Правильний рaкуpс і справді змінює вигляд: блогерка показала пoзy, яка робить стрункішими на фото

Молода британська блогерка та телезірка здивувала шанувальників своїми лайфхаками, як виглядати худішою та красивішою на фото без фільтрів, пише Радіо Максимум

Знайомтесь, це Скарлетт Моффат – 27-річна дівчина, яка може похизуватися 1,6-мільйонною аудиторією в Instagram та особливими вміннями виглядати на фото “ідеальніше”.

Дівчина вже встигла поділитися з фанатами чесним постом щодо красивих селфі в мережі, показавши свої фото з обробкою та без неї.

“Усім вам молодим дівчатам (і старшим дамам), не вірте всьому, що ви бачите в соціальних мережах. Це показує, який макіяж та фільтр може зробити. Любіть себе такими, якими ви є, і не порівнюйте з ким-небудь. Сьогодні ти – це ти, і це правдивіше, аніж правда. Нема нікого серед живих, хто був би більше тобою, аніж ти сам”, – відверто написала Скарлетт.

Читайте також: ОЛЕГ ВИННИК У РОЗСТІБНУТІЙ СОРОЧЦІ ТА З НОВОЮ ЗАЧІСКОЮ ПРИКРАСИВ СТОРІНКИ ВІДОМОГО ГЛЯНЦЮ (ФОТО)

Однак не минуло багато часу, як серед шанувальників почалося бурхливе обговорення через миле фото блогерки у яскравій сукні.

На знімку дівчина виглядає значно стрункішою, аніж в житті, де її встигли зняти оперативні користувачі. Здається, таємницю ідеальної пoзu для фото розкрито.

Згодом Скарлетт і сама пояснила, що має коронну позицію, коли виставляє праву ногу вперед та опирається на ліву, щоб видаватися худішою. Правильний рaкурс і справді змінює вигляд.

Selfieeeeeeeee Scarlett ☀️ #selfie

Допис, поширений Scarlett Moffatt (@scarlett_moffatt)

You cannot copy content of this page