fbpx
Дозвілля
“Позорище України”: у мережі розгнівались на відому українську телеведучу (відео)

Знявшись у російському серіалі, відома своїми скандальними витівками телеведуча Ольга Фреймут “зрадила Україну” і негайно повинна покинути українське телебачення.

Такою думкою поділився у мережі блогер Мирослав Олешко.

“Поки українські солдати з Львівської області проливають кров на війні з Росією, їхня землячка Ольга Фреймут знімається у російському серіалі “Готель Елеон”, зйомки якого проходили у Москві”, – заявив у мережі блогер.

За словами Олешка, один із найбільших в Україні телеканалів “1+1”, на якому транслюється шоу Ольги Фреймут, повинен негайно розірвати з телеведучою контракт. Всім іншим українським каналам блогер радить наслідувати цей приклад.

“Якщо людині рублі дорожчі за репутацію в Україні…” – наголосив він.

Блогер називає вчинок телеведучої “плювком в Україну” і закликає “давати відсіч кожному запроданцю”.

У мережі з’явилася і перша реакція громадян.

“Підтримую. Не очікувала від Фреймут такого. Позорище України”, “Для мене вона спочатку була тупою популістською”, “Бабло перемагає…” – прокоментували заяву блогера.

Користувач з ніком Майя Чумак закликала учасників дискусії не поспішати з висновками.

“Зараз в інтернеті скільки бруду ллється на Україну і українців, що кожну інформацію потрібно перевіряти. А якщо це і правда, то не кожен може пройти випробування грошима”, – написала вона.

Однак не всі користувачі мережі згодні з позицією Олешка.

“Не вірю, Оля ніколи не зрадить Україну. Це злодії бояться її перевірок…”, “Це все шоу, вистава”, – зазначили в обговореннях.

Особливе обурення блогерів викликав той факт, що в серіалі Ольгу Фреймут озвучила російська актриса нібито через український акцент телеведучої, який був недоречний у кадрі.

Читайте також: Бюджет України 2017: цифри і головні показники

Джерело.