fbpx

Позбавляємося від сивого волосся назавжди

Сиве волосся — одна з найбільших естетичних проблем, що стосуються чоловіків і жінок. Це, як правило, впливає на впевненість у собі.

Тому люди часто пробують різні методи лікування. Косметичні продукти можна знайти майже скрізь, але, як правило, вони насичені хімічними речовинами, і вони не є довгостроковим рішенням.

На жаль, що все більше і більше людей близько 30 років страждають від цієї проблеми. Причини можуть бути різноманітними, але найкраще рішення – натуральне, яке не нашкодити нашому здоров’ю.

Я знайшла один стародавній рецепт, який допоможе позбутися від сивого волосся.

Склад, приготування і застосування:
Візьміть 5-6 середніх картоплин і очистіть їх. Покладіть шкірку в каструлю, наповнену двома склянками води. Зменшіть вогонь після того, як вода закипить, залиште каструлю і варіть розчин протягом ще 15-20 хвилин. Потім зніміть каструлю з плити. Почекайте, поки вода охолоне і візьміть велику миску, щоб процідити воду і видалити шкірку.

Зберігайте воду в скляній пляшці і герметично закрийте пляшку. Ви можете додати кілька крапель ефірних масел (наприклад, розмарин або лаванду) для кращого запаху.
Вимийте волосся шампунем і кондиціонером.

Потім нанесіть засіб на волосся, масажуючи. Ретельно не обполіскуйте волосся.
Висушіть і розчешіть волосся, як Ви завжди робите.

Повторюйте лікування щодня або 2-3 рази на тиждень протягом декількох місяців.
Результати не відобразяться після першого лікування, тому запасіться терпінням.

Читайте також:ПІД ЧАС МІСЯЧНИХ НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА РОБИТИ ЦІ ПАРУ РЕЧЕЙ. ТИ ЗДИВУЄШСЯ!

Джерело.

You cannot copy content of this page