fbpx
Дозвілля
Позбавляємося від кутикули назавжди… І чому про це мовчать майстри манікюру!

У даній статті розкриються всі секрети, про які не поспішають говорити майстри з манікюру.

Передай це подругам. Коли ми обрізаємо кутикулу, то вона дуже швидко регенерується, і виглядає, немов її собаки гризли. Якщо забути про виконання цієї процедури при манікюрі, то його доведеться робити все рідше і рідше. І тільки уявіть, скільки коштів і часу ви заощадите

Позбавляємося від кутикули назавжди

У даній статті розкриються всі секрети, про які не поспішають говорити майстра з манікюру. Як надати пальчикам гарний вигляд і, найголовніше, доглянутий,без обрізання кутикули.

1.Перший крок, як не дивно — виконати звичайний обрізний манікюр. А далі все буде залежати лише від твоїх зусиль.

Читайте також:ПІД ЧАС МiСЯЧНИХ НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА РОБИТИ ЦІ ПАРУ РЕЧЕЙ. ТИ ЗДИВУЄШСЯ!

2. Рухаємо кутикулу. Починаючи на другий день після того, як був зроблений обрізний вид манікюру (сподіваємося, що останній), почни правильний догляд за своїми нігтиками. Руки повинні бути розпарені. Озбройся дерев’яною паличкою і обережно рухай кутикулу.

Це необхідно виконувати навіть якщо сама кутикула майже не видна. Такі маніпуляції не дозволяють їй бути швидкозростаючою. Але коли вона з’явиться (а цього не уникнути) її необхідно не обрізати, а виконувати рухи ніби ви її счищаете. Такі маніпуляції необхідно проводити збоку нігтьової пластини. Подібні маніпуляції потрібно проводити щодня.

Читайте також:ПОЗБАВЛЯЄМОСЯ ВІД СИВОГО ВОЛОССЯ НАЗАВЖДИ

Джерело.