fbpx
Дозвілля
Перша леді США Меланія Трамп: від моделі до жінки президента

Дружина Дональда Трампа, 46-річна Меланія вперше офіційно вийшла на публіку як новоспечена перша леді США. Для ефектної появи на виступі свого чоловіка в штаб-квартирі Республіканської партії колишня модель обрала білий комбінезон із одним голим плечем. Ефектне вбрання дружини політика очікувано спричинило фурор у соцмережах.trump-melania

Як відомо, Меланія, чиє дівоче прізвище Кнавс, народилася в Словенії. У 16 років дівчина стала моделлю – й її пікантні фотосесії досі є в мережі.

У Люблянському університеті юна Меланія провчилася лише рік – і цей факт змушує деяких користувачів соцмереж уже почати сумувати за випускницею Гарварду Мішель Обамою.

Як пише англомовна Вікіпедія, громадянкою США Меланія стала лише в 2006-му, через рік після одруження з Дональдом Трампом, якого зустріла на одній із вечірок Нью-Йоркського тижня моди. Подружжя має єдиного спільного сина, 10-річного Беррона. У Дональда, як відомо, є ще четверо нащадків від попередніх шлюбів.

Між іншим, перед самими президентськими виборами журналістам вдалося розкопати сенсаційну інформацію про Меланію Трамп. У 1996-му році юна модель деякий час працювала в Америці нелегально, адже її віза була без права на роботу. Про це пише “Associated Press“. Ця звістка струсонула соцмережі, і в багатьох постало питання, чи, бува, не мусить тепер Дональд, відомий своєю жорсткою позицією щодо мігрантів, депортувати свою жінку.

Також нещодавно багатьох обурила заява Меланії Трамп про те, що, як вона стане першою леді, то зробить усе, щоби покінчити з цькуванням людей в Інтернеті. Її звинуватили в лицемірстві.

Під час передвиборчої кампанії свого чоловіка Меланія також відзначилася тим, що “запозичила” промову Мішель Обами. Провину за це повністю взяла на себе спіч-райтерка.

А у скандалі навколо “хапання вродливих жінок за поцьки” публічно стала на бік Дональда та заявила, що пробачила йому, а нічиєї жалості вона не потребує.

Читайте також: Клінтон випередила Трампа за кількістю голосів виборці

Джерело.