fbpx
Дозвілля
Переведення годинників на зимовий час: як адаптувати режим

На цих вихідних відбудеться переведення годинників в Україні на зимовий час. Хоча 2016 може стати останнім роком, коли ми переводимо годинник назад, адаптуватися все одно доведеться. Ти напевно пам’ятаєш, що в останню неділю жовтня стрілки годинника потрібно буде перевести на одну годину назад.

30 жовтня 2016 року, з суботи на неділю, о 4 ранку, українці переводять стрілки годинника на одну годину назад. Таким чином, наша країна перейде на зимовий час.Незважаючи на те, що така необхідність виникає щороку, більшість людей важко переносить перехід на новий режим. Як підготувати свій організм до переведення часу на зимовий за один тільки вихідний день? Фахівці радять дотримуватися наступних рекомендацій:

Вирушай в ліжко трохи пізніше звичайного і прокидайся теж пізніше.
Закривай вікна щільними шторами, щоб сонце не змусило тебе піднятися завчасно.
Дотримуйся збалансованої дієти, адже щоб без шкоди для здоров’я пережити стрес, твоєму організму потрібно отримувати всі необхідні вітаміни.

Почни налаштовуватися на переведення годинників вже з вечора п’ятниці. Проведи його, та й всі наступні вихідні, як можна активніше, бажано на свіжому повітрі.
Добре буде послухати приємну музику. А ще корисно переглянути улюблені комедії або розважальні телепередачі.

Читайте також: Декларація Авакова: шуби дружини, картина Picasso та вино Rothschild

Джерело.

facebook