fbpx

Переможниця шоу “Холостяк” Олена Лесик хоче змінити своє обличчя (фото)

Олена Лесик розлютила своїх шанувальників в Інстаграмі тим, що хоче змінити своє обличчя.

Не кожна дівчина має можливість збільшити собі губи або ж переробити ніс, позбутися від будь-яких недоліків на обличчі. Ці процедури не для всіх і коштують вони дуже дорого. Олена Лесик, яка перемогла в проекті Холостяк, зустрічається тепер з Іраклі Макацарія, який спочатку позиціонував себе, як цілком забезпечена молода людина. Саме той факт, що Олена хоче збільшити губи, розлютив її шанувальниць, так як вони вважають, що вона розкидається грошима коханого. Хоча, насправді, Лесик і сама добре заробляє, знімаючись у фотосесіях для модних журналів.

Читайте також: Переможниця шоу “Холостяк” Олена Лесик позує у весільній сукні

Олена поділилася фото з лікарем, який спеціалізується на подібних косметичних процедурах, і підписала його так: «Очкарик очкарика не особливо бачить з далека, тому підходить ближче)) Напросилася на безкоштовну консультацію, поки лікар Тимур НЕ пішов на роботу! Що думаєте, робити губи чи ні? А тут і доктор класний, і клініка крута. Ще й літня пропозиція! Загалом, купа факторів, які ваблять мене їх зробити. ».

Шанувальниці раз у раз,  почали радити молодій і красивій дівчині долучитися до тих осіб, у яких губи більше схожі на ті, які покусані бджолами. Правда, знайшлися і ті, хто бурхливо відмовляв Олену від цієї процедури.

1468498550_lesyk

Джерело.

You cannot copy content of this page