fbpx
Дозвілля
Переможниця 4 сезону “Холостяка” активно готується до весілля з мільйонером (фото)

Чоловік зробив пропозицію учасниці дуже оригінально і несподівано. Це сталося під час їхньої подорожі в Ісландію. І не де-небудь, а на самому вулкані!

2

Аня та її обранець Євген прийшли до студії програми «Як вийти заміж», щоб розповісти про стосунки. Дівчина зізналася, що сюрпризи – не найсильніша сторона її чоловіка, але пропозиція руки і серця її дуже вразила.

«Мені хотілося її здивувати чимось таким особливо цікавим. Я сам не знав, як це все буде виглядати, просто розумів, що хотів це зробити саме в Ісландії. Коли я знайшов, де можна приземлитися на цьому відомому вулкані, то я вирішив спробувати», – розповів про свій вчинок Євген Качалов.

Аня вирішила розписатися зі своїм чоловіком у Нью-Йорку в кінці осені.

Читайте також: ХОЛОСТЯК 6 СЕЗОН: ФОТО ІРАКЛІ З УЧАСНИЦЯМИ ШОУ

1

Євген вважає, що їхнє щастя полягає у відкритості одне перед одним. «Між нами справжня дружба. Для мене це найважливіше», – поділився чоловік.

«Так сталося, що я Жені саме підходила, тому що я розуміла, коли мені не потрібно його чіпати, а коли потрібно. Пристрасть – це ж штука така, яка закінчується, тому що потрібно про щось поговорити», – вважає Аня.

Джерело.