fbpx
Дозвілля
Переможець “Х-фактор 6” випікав кекси для відомої української співачки (відео)

Костя Бочаров побував в гостях у “КП в Україні” та відповів на запитання читачів.

Після перемоги в шоу “Х-фактор-6” у Кості Бочарова з’явилося безліч прихильниць, які не тільки дарують йому подарунки, а й зізнаються в коханні. Костя повідав про те, які дівчата йому найбільше подобаються, а також чому він дарував кекси Полякової.

Про особисте життя

– На даний момент моє серце вільне. Взагалі мені подобаються чарівні і талановиті дівчата, які знають, чого хочуть в цьому житті. Головне, щоб дівчина була б не вище мене, адже це дуже мене бентежить. Насправді, мені може сподобатися будь-яка людина з великою душею. Часто мої фанатки запрошують мене на побачення, але у мене дуже мало для цього часу.

Читайте також:ДІВЧИНКА, ЯКА ЗАЇКАЄТЬСЯ З ДИТИНСТВА, ПРИЙШЛА НА Х-ФАКТОР (ВІДЕО)

Про шкідливі звички

-Я Постійно гризу нігті. Вважаю, що це жахлива звичка, особливо для артиста. Також про себе можу сказати те, що я дуже вперта людина, тому часто люблю сперечатися з людьми.

Про вільний час

– У вільний час люблю кататися на велосипеді і готувати. Моя коронна страва – піца, але останнім часом роблю салати. Намагаюся не їсти багато мучного, тому що це може відбитися на моїй фігурі.

Про подарунок для Олі Полякової

– Олю Полякову вважаю неймовірним артистом. Пригадую історію, коли кілька років я вирішив зробити для неї незвичайний подарунок: приготував кекси, які я подарував їй після концерту. Коли-небудь я познайомлюсь з нею і скажу, що це я той хлопець, який подарував їй кекси.

Джерело.

Реклама