fbpx
Дозвілля
Павла Зіброва обурила частина інформації про нього у статті на сторінці у Вікіпедії

На сторінці у Вікіпедії вказаний невірний вік Павла Зіброва. Багато хто дописує Народному артисту 10 років життя, але швидше за все це через регалії та багатий досвід на арені українського шоу-бізнесу.

Про це артист згадав у рубриці “герой Вікіпедії” на live.karabas.com, передає Gazeta.ua

“Не полінувалися піти в “біографічний” розділ на особистому сайті виконавця і прочитали там таке: “Я, Павло Зібров, народився 22 червня 1957 року у надзвичайно красивому місці, у колишній садибі князя Остолопова, — в селі Червоне Вінницької області”. Проста арифметика: 60 років. Пробачте, Павле”, – потролили виконавця музикознавці.

Також Зібров зазначив, що всупереч даним на Вікі, вже не викладає в Київському національному університеті культури. Але з ректором Михайлом Поплавським їх пов’язує “Партія шанувальників жінок”. А це не вказано на сторінці.

Читайте також: Ірина Федишин на 60-річчя батька презентувала йому розкішний автомобіль (фото)

“Партія шанувальників жінок” справді існує. Всеукраїнська громадська організація була зареєстрована Міністерством юстиції України у березні 2001 року. Зі статуту Партії: “В сучасному світі у жінок є чимало проблем, які потребують розв’язання. Це і загальнолюдські проблеми виживання людства, такі як запобігання вiйнам, екології планети, здоров’я людей тощо, і специфічні жіночі проблеми — шлюбу, сім’ї, материнства, дитинства, подолання реальної нерівноправності жінок. Утворення нашого громадського об’єднання — це практичний крок в цьому напрямку разом”, – додали в публікації.

Окрім того, Зібров сказав, що Вікіпедія пропустила інформацію про те, що Павло часто виступає з dj-сетами на модних вечірках, готує іменні бургери і співає стьобні пісні, які стають мемами в соцмережах

Наостанок Павло Зібров закликав взагалі не вірити Вікіпедії, а слідкувати за всіма подіями в його житті у соцмережах.