fbpx
Дозвілля
Памела Андерсон змінилася до невпізнання (фото)

Актриса переборщила з пластикою і уколами краси.

Памела Андерсон не має нічого проти пластичних операцій і вважає, що свою зовнішність потрібно коригувати, якщо вона вам не подобається. Походи до пластичних хірургів Памела Андерсон почала дуже давно. Її першою операцією було збільшення гpyдей, пише lafemmod

Потім актриса, роблячи татуювання, заразилася гепатитом C. Ця хвороба істотно позначилася на зовнішності акторки, яка стала виглядати набагато старшою за свої роки.

Памела довго боролася з цим захворюванням і перемогла його. Однак їй довелося витягти імпланти і повернутися до свого природного розміру гpудeй.

Після цього вона стала виглядати набагато краще. Але все ж, знаменитість була не задоволена своєю зовнішність і недавно знову звернулася за допомогою до пластичного хірурга. На цей раз Андерсон «попрацювала» над своїм обличчям, повідомляє Lafemmod.ru . Тепер актриса виглядає ровесницею своїх синів, яким 20 і 21 рік. Однак в жінці на знімках важко впізнати «рятівницю Малібу». Риси обличчя Андерсон змінилися і стали більш благородними, проте не всім фанатам зірки ці метаморфози з її зовнішністю припали до душі.

Читайте також:ВИ 3 РОКИ ВОЮЄТЕ ЗІ СВОЇМ НАРОДОМ, – СОБЧАК ЗРОБИЛА ГНІВНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПОРОШЕНКА