fbpx
Технології
П’ять функцій iPhone, про які мало хто знає

Зібрали 5 функцій смартфонів від Apple, про які знають далеко не всі користувачі.
Більшість власників iPhone використовують гаджет не лише у якості телефону, а й фотоапарату, будильника, ліхтарика та калькулятора, передає yablyk. Зібрали п’ять корисних функцій смартфонів Apple, про які ви могли не знати.

Самознищення повідомлень iMessage

Можна зробити так, щоб повідомлення зникали, приміром, за 5 хвилин після прочитання, а можна зробити їх “вічними”. Для цього у налаштуваннях потрібно обрати “Повідомлення” та скористатися відповідними опціями “Залишити повідомлення” (для текстових) або “Завершується” (для аудіоповідомлень).

Текстові повідомлення можуть зберігатися безстроково, а от аудіоповідомлення можуть зникнути автоматично вже за 2 хвилини.

Будівельний рівень

Якщо раптово потрібно повісити картину або полицю на стіні, то iPhone можна використати, як будівельний рівень. Достатньо перейти у додаток “Компас” та провести по екрану пальцем.

Читайте також: Facebook запустив додаток для бізнесу і некомерційних організацій

Визначення додатку, який більше за інших витрачає заряд акумулятора

Щоб дізнатися, яка програма найбільше використовує заряд батареї, потрібно перейти у Налаштування → Акумулятор → Витрата акумулятора. Після цього на екрані з’явиться перелік додатків із витратами заряду у відсотках.

Відключення повідомлень iMessage

Якщо повідомлення від груп контактів набридли, однак не хочеться покидати бесіду, то можна просто відімкнути бесіду. Як у багатьох соцмережах, у бесіді потрібно обрати “Детально” та увімкнути “Не турбувати”.

Перегляд місць, де довелося побувати

Завдяки своєму смартфону можна пригадати всі місця, де користувач бував за останні кілька місяців. Для цього достатньо перейти у Налаштування → Конфіденційність → Служби геолокації → Системні служби → Часто відвідувані місця.

Джерело.