fbpx

Ось скільки насправді ви повинні важити: таблиця відповідності росту і ваги для жінок

Коли жінки починають щебетати про ідеальні параметри фігури, тут же виникає запитання: а якою, власне є, ідеальна вага? Адже якщо послухати відповіді, то думки плутаються в вузол. Для когось прийнятими є тільки модельні параметри, а для когось ідеально, якщо в улюблені штани поміщаєшся без зусиль.

Однак слід розуміти, що ідеальна вага – це вага не завжди здорова. І якщо на мить закрити очі на загальноприйняті стандарти краси, стає зрозуміло, що ідеальна вага для жінки – її природна вага.

Ми розповімо улюбленим читачкам, яка норма ваги для жінок при певному рості вважається здоровою. Може, неспроста всі дієти марні?

Співвідношення зросту і ваги у жінок

Природа, наділяючи кожну людину певними фізичними даними, не керується загальноприйнятими стандартами і зразками краси. Кожна людина – індивідуальність. Можливо, не без умислу ми всі такі різні? Але так вже влаштовано жіноче мислення, і здається неможливим знайти панночку, яка б вважала свій зріфст і вагу ідеальними.

Здорова вага – це та вага, при якій організм відчуває себе комфортно. Переступивши цю тонку грань, ти отримаєш в подарунок букет з безлічі зaхворювaнь: тут і гoрмoнальний дисбаланс, і проблеми з суглoбами, і навіть цукровий діaбет.

Численні дослідження показують, що сьогодні середньостатистична жінка важить на 6 кг більше, ніж її ровесниця 22 роки тому. Та й поняття про ідеальну вагу злегка змінилося: тепер заповітна цифра на 5 кг більше.

Так як же відшукати ідеальний баланс? Адже ті люди, які вважають всі стандарти краси нав’язаними ЗМІ, сприймають свою зайву вагу з гордістю. А інші, навпаки, в гонитві за ідеальною фігурою прагнуть досягти неможливого. Словом, і ті і інші неабияк шкoдять своєму здoрoв’ю.

Таблиця, складена досвідченими лiкaрями, допоможе раціонально оцінити вагу і подальший вплив на здоров’я. На жаль, зріст нам дарований природою, але ось вага – річ яка піддається корекції. Головне, якщо ти відчуваєш себе здоровою, – плюй на всі нав’язані еталони. Ти прекрасна!

За упередженим ставленням до свого тiлa часто криється сором і cтрaх не вписується в загальноприйняті стандарти. Розвивай хороше ставлення до себе, відчуй себе красивою і бажаною, адже це – перший крок на шляху до щастя. Будь здорова!

Збережи цю корисну таблицю розрахунку ваги і не забудь поділитися нею з подругами.

Джерело.

You cannot copy content of this page