fbpx
Дозвілля
Ось чому потрібно негайно викинути свою мочалку!

Напевно у кожного в будинку є мочалка, а може бути і не одна. Кожен вибирає собі цей предмет на свій смак. Хтось віддає перевагу природним матеріалам, наприклад люфі, комусь більше до душі синтетичні мочалки-трояндочки або ж поролонові вироби.

Здавалося б, мочалка – незамінна річ. Адже вона не тільки робить миття більш простим і приємним, але ще і ефективно видаляє омертвілі частинки епідермісу, що сприяє омолодженню шкіри.

Однак недавно провідні дерматологи приголомшили громадськість несподіваною новиною. Згідно тривалим дослідженням, від мочалок більше шкоди, ніж користі!

Справа в тому, що головна перевага мочалки обертається величезним недоліком. Вона прекрасно видаляє весь бруд разом з омертвілої шкірою, але ця субстанція стає справжнім розсадником бактерій.

Причому зростання мікроорганізмів якнайкраще сприяє мікроклімат у ванній кімнаті. Тепле і вологе повітря – справжній рай для бактерій, а піт, жир і бруд – ідеальний корм для мікробів.

Тому дерматологи радять по можливості взагалі відмовитися від застосування мочалок. А якщо не можеш, тоді дуже пильнувати ряд правил. Після кожного використання мочалку потрібно ретельно вимити в гарячій воді, а потім висушити її насухо. Зберігати мочалку у ванній категорично не рекомендується!

Якщо тобі не байдуже здоров’я твоїх близьких, обов’язково поділися з ними цією інформацією, адже мало хто настільки ретельно підходить до дезінфекції мочалки.

Читайте також: Хвора на рак Шеннен Доерті поділилася найщасливішим моментом свого життя

Джерело.