fbpx
Спорт
Олімпійські ігри-2018: українська фрістайлістка провалила другу частину кваліфікації, впавши при виконанні стрибка

Сьогодні, 11 лютого, на Зимовій Олімпіаді-2018 відбулися кваліфікаційні змагання жіночого турніру з могулу. Українська фрістайлістка Тетяна Петрова впала при виконанні першого стрибка на трампліні. Вона посіла останнє місце, пише 24 канал.

У першій кваліфікації українська спортсменка посіла передостанню сходинку. У другій – через невдалий стрибок, посіла останнє 20 місце. Через це, Тетяна Петрова не потрапляє до фіналу Олімпіади.

Що таке могул? Могул – дисципліна фрістайлу, змагання зі спуску з гори на лижах спеціальною горбистою трасою, що має нахил 27 градусів, із виконанням акробатичних стрибків.

Довідка (Вікіпедія)Тетяна Петрова почала виступати у 2014 році, перемігши на чемпіонатів України. Наступного року вона дебютувала на чемпіонатах світу. В могулі українка зайняла 33-тє місце, а в паралельному могулі 31-ше. Спортсменка пропустила наступний змагальний рік та повернулася у 2017 році, де на Універсіаді вона двічі стала 5-тою, а на чемпіонаті світу 29-тою та 27-мою. 9 грудня 2017 року вона дебютувала на етапах Кубка світу, ставши 41-шою. Станом на лютий 2018 року її найкращим результатом на цих турнірах є 40-ве місце.

Читайте також: Cкiльки отримають українські спортсмени за призові місця на Олімпіаді-2018

Спортсменка за перерозподілом квот зуміла кваліфікуватися на Олімпійські ігри 2018 року в Пхьончхані.