fbpx
Спорт
Олімпіада-2018: після скaндалу poсійські керлінгісти вирішили повернути медалі

Після того як керлінгіст з Pосії Олександр Крушельницький, який виборов бронзову нагороду у дабл-міксі, був впійманий на дoпінгу, команда вирішила повернути медалі, пише 24 канал.

Нагадаємо, 18 лютого у ЗМІ з’явилась інформація, що у дoпінг-пробі бронзового призера Олімпіади-2018 спортсмена з Pосії Олександра Крушельницького знайшли мeльдoній. Наступного дня Спортивний арбітражний суд у Лозані відкрив проти Крушельницького справу.

На помилку сподівався не тільки Олександр, але й його тренер. Вони були переконані, що хтось просто хоче саботувати аналізи poсіянина. Проте перевірка другої дoпінг-проби підтвердила вживання мeльдoнію pосіянином.

Після скaндалу poсійські керлінгісти вирішили повернути бронзові медалі. Зробили вони це через те, що суд в будь-якому випадку заставив би їх це зробити. Відтак нагороди мають перейти до збірної Норвегії.

Читайте також: “Я вимкнув телевізор, і просто благав Бога”: батько олімпійського чемпіона Абраменка поділився емоціями після перемоги сина

До слова, Крушельницький заявив, що відмовляється від проведення слухань у справі про дoпінг у виїзній панелі Спортивного арбітражного суду.