fbpx

Ольга Павлівна довго стояла за рогом будинку очікуючи, коли ж нарешті невістка вийде з під’їзду. Провівши очима її струнку постать вона тихцем, так, щою ще й сусіди не помітили бува, рвонула до під’їзду. У неї особлива місія заради якою можна піти і не на таке

Мій син одружений вже майже десять років. Скажу чесно, я ніколи не була в захваті від своєї невістки. Ми не могли знайти спільної мови в багатьох питаннях, але відкритих непорозумінь не було. Просто у нас різні погляди. Проте, я ніколи не думала, що буду хвилюватися за здоров’я сина і онуків. І причиною тому стане саме моя невістка.

Почну з того, що виною всьому погляди на харчування. Як би це не смішно звучало, але цей так. Спершу, все було більш-менш добре. Звичайно, моя невістка готувала не так, як звикла я. Але син був цілком задоволений, і я не особливо акцентувала увагу. Тільки ось кілька років тому, вона відмовилась від їжі тваринного походження. Ну, нехай займається, чим хоче, подумала я тоді. Нас це ніяк не стосується.

Якщо чесно, я ніколи не розуміла таких людей і їх філософія була мені не зрозуміла. Головне, щоб мене не агітували, а там, нехай їдять!

Можливо, все так би і залишилося. Ось тільки нещодавно, я випадково дізналася, що моя невістка вирішила що її спосіб харчування підійде для всіх. І для мого сина, і для онуків. Для мене це вже перебір! Гаразд сама, нехай хоч повітрям і сонячними променями харчується! Але діти! З чого ж вони отримають все необхідне для росту? З петрушки і салатного листя? Вона вважає, що цим самим приносить користь сім’ї.

Тепер я щодня бігаю до сина і онуків і тихцем їх підгодовую котлетками і різними смаколиками. Виглядає це смішно: я чекаю, доки невістка піде на роботу і тільки тоді заходжу в дім. Діти і син швидко усе їдять і я знову іду додому, аби готувати щось смачненьке на завтрашній день.

От так і живемо поки. То син з дітьми тихцем до мене забігає, то я до них. А невістка усім показує наскільки краще почали виглядати діти і її чоловік після переходу на її меню.

Шкода всіх, а як інакше?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page