fbpx

Олеся почала розуміти, що щось не так тільки на п’ятому курсі, коли після чергової зустрічі хлопець написав їй: ─ Ти навіщо ходиш на побачення, якщо збираєшся заміж виходити? Пошкодувати мене вирішила? А з чого ти взяла, що мене треба шкодувати?

Мене завжди дивувала манера деяких дівчат-подружок всюди тягатися разом. У всіх були або є подруги, але не обов’язково ж розчинятися одна у одній, так, ніби більше немає нікого. Для моєї знайомої Олесі така «дружба» обернулася гірким розчаруванням.

Вона подружилася з Оксаною в старших класах, та перевелася до них з іншої школи. Дівчата одразу знайшли багато спільного, почали спілкуватися, разом сиділи на уроках, разом гуляли, ходили одна до одної в гості.

Потім навіть вступили разом в один університет.

З початком студентського життя активізувалося і особисте. Дівчата були симпатичні, хлопці постійно їх запрошували на каву. Але кого б не покликали, дівчата завжди говорили, що прийдуть удвох, тому потрібен ще хтось один для компанії. Так ось і проводили час.

Олесю на побачення кликали частіше. Не можна сказати, що вона була гарнішою, ніж Оксана, просто вона була більш «жива» чи що. Природній макіяж, посмішка, легкість в спілкуванні з нею.

Ксюша була іншою. Вона теж була симпатичною, але якоюсь більш «ляльковою». Не як Барбі, а швидше, як ті реалістичні корейські ляльки з сумними очима.

Проте, Олеся на всі свої побачення брала з собою Оксану. Прихильники приводили друзів, щоб Ксюші теж не було нудно. Однак стосунки у дівчат так ні з ким і не складалися. Запросять раз, начебто все добре, а потім ні слуху, ні духу.

Так непомітно пролетіли 4 роки в інституті. Дівчата як і раніше дружили, так само бігали на побачення удвох, і все ж так само у них нічого не складалося.

Олеся почала розуміти, що щось не так тільки на п’ятому курсі, коли після чергової зустрічі хлопець написав їй: ─ Ти навіщо ходиш на побачення, якщо збираєшся заміж виходити? Пошкодувати мене вирішила? А з чого ти взяла, що мене треба шкодувати?

Дівчина, звичайно, нічого не розуміє, запитує його:

─ Про що ти говориш? Я не збираюсь заміж! У мене навіть хлопця немає…

На що хлопець відповів:

─ А твоя подруга написала мені, що у тебе є наречений і у вас скоро весілля. А на побачення ти пішла просто з жалю і щоб не образити мене.

Не потрібно було уточнювати, про яку подругу йдеться. Олеся тільки з Ксюшою і дружила. Кинулася до неї з’ясовувати, що до чого. Та не стала відхрещуватися, все і так було ясно …

Виявилося, що Оксана дуже заздрила Олесі, адже її на побачення запрошували частіше, і навіть друзі, яких хлопці приводили для спілкування з Оксаною, все одно більше уваги звертали на Олесю. Не дивно, адже вона більш товариська, більш відкрита.

Що робила Оксана? Після кожного побачення вона знаходила хлопців в соцмережах і писала їм що-небудь про Олесю. Наприклад, що та гуляща, або що у неї є хлопець, з яким вона посварилася, тому ходить на побачення на зло йому. Загалом, всіляко відмовляла хлопців від своєї подруги.

Чи треба говорити, що після всього цього дружбі дівчат прийшов кінець?

Олеся розповідала подрузі про всі свої справи, стосунки і навіть брала її з собою на зустрічі. Вона так «розчинилася» у дружбі з Оксаною, що не помічала тривожних «дзвіночків».

Дружба ─ це добре, але вона лише частина життя, а не саме життя. Вона не повинна «губити» інші його сфери, тому що тоді ця дружба стає бур’яном, який доведеться ліквідувати, щоб не заважав «рости».

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page