fbpx
Спорт
Олег Гусєв підтвердив, що йде з “Динамо”

Півзахисник Олег Гусєв підтвердив інформацію про завершення своєї співпраці з київським “Динамо”. Напередодні ЗМІ повідомили, що 33-річний півзахисник вже завершив свої виступи за київську команду, незважаючи на те, що його контракт розрахований до літа, і готовий і зовсім завершити кар’єру.

“Керівництво “Динамо” повідомило мені, що наша співпраця підійшла до кінця. Так що тепер я – вільний агент. Так, бутси на цвях поки вішати не збираюся. На початку року підписав угоду про співпрацю з агентом Вадимом Шаблієм. Він зараз і буде займатися моїм подальшим працевлаштуванням. варіанти? Які можуть бути варіанти, якщо про рішення Динамо мені повідомили тільки вчора?”.

Також Гусєв розповів, що в Україні ні за який клуб, крім “Динамо”, грати не буде. “Можу сказати однозначно, що в Україні для мене існує тільки один клуб – київське “Динамо”. Я з дитинства мріяв грати в цьому клубі і щасливий, що моя мрія здійснилася. І однозначно, ні в якому іншому українському клубі я грати не буду” , – сказав Гусєв.

В “Динамо” Гусєв перейшов влітку 2003 року і з того моменту відіграв за першу команду 438 матчів у всіх турнірах, забив 96 голів. З киянами Олег п’ять разів ставав чемпіоном країни, виграв стільки ж національних кубків і тричі піднімав над головою Суперкубок України. За плечима хавбека і 13 років виступів за національну збірну, а це 98 матчів (13 голів). За цим показником Гусєв поступається тільки Анатолію Тимощуку і Андрію Шевченку.

Читайте також: ФУТБОЛІСТ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НЕСПОДІВАНО ЗАВЕРШИВ КАР’ЄРУ

Джерело.

facebook